logo


Registrerte kamper 1. Juni 2003
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Mai 2003
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Juni 2003
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
Juli 2003
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
 
Oslo Backgammonklubb - Internasjonaltmesterskap
Jackpot, Cup
5pGeir PedersenUlla J.FinaleWalkover
5pUlla J.Jan S. 
5pGeir PedersenMarkus K. 
5pJan S.Frank S. 
5pUlla J.Karl Frogner 
5pMarkus K.Hanna Thorsen 
5pGeir PedersenBørje S. 
5pPatrik G.Asbjørn ArntzenFinaleWalkover
5pAsbjørn ArntzenLeif V. 
5pPatrik G.Markus K. 
5pLeif V.Rune B. 
5pAsbjørn ArntzenHans Liby 
5pMarkus K.Arne K. N. 
5pPatrik G.Mona Bremnes 
9pAtle von der FehrAudun KlubnesFinale 
9pAtle von der FehrHalvor Losnedahl 
9pAudun KlubnesJes B. 
9pHalvor LosnedahlAnette M. 
9pAtle von der FehrMagnar Naustdalslid 
9pJes B.Jon Kristian Røyset 
9pAudun KlubnesDennis B. 
9pVictor P.Rickard P.Finale 
9pVictor P.Jes B. 
9pRickard P.Jon Kristian Røyset 
9pJes B.Ole Friis Iversen 
9pVictor P.Dennis B. 
9pJon Kristian RøysetUlla J. 
9pRickard P.Christian B. 
7pSiri T.Eskild K.Finale 
7pEskild K.Otto J. H. 
7pSiri T.Bjørn I. H. L. 
7pOtto J. H.Hanna Thorsen 
7pEskild K.Stig T. 
7pSiri T.Ulla J. 
7pBjørn I. H. L.Johnny Kurisaki Tønnessen 
7pAnders SkjeldeRune T.Finale 
7pAnders SkjeldeSiri T. 
7pRune T.Anette M. 
7pAnders SkjeldeRickard P. 
7pSiri T.Johnny Kurisaki Tønnessen 
7pRune T.Mikael E. 
7pAnette M.Stig T. 
7pFrank S.Hans LibyFinale 
7pFrank S.Christer H. 
7pHans LibyAnders Skjelde 
7pChrister H.Arve H. 
7pFrank S.Patrick L. 
7pAnders SkjeldeUlla J. 
7pHans LibyBjørn I. H. L. 
7pJostein FloodFrank S.Finale 
7pFrank S.Hans Liby 
7pJostein FloodAsbjørn Arntzen 
7pHans LibyMarianne S. Husum 
7pFrank S.Ulla J. 
7pAsbjørn ArntzenPatrik G. 
7pJostein FloodMartin A. 
7pSondre RikeSiri T.Finale 
7pSiri T.Johnny Kurisaki Tønnessen 
7pFrank S.Anette M. 
7pJohnny Kurisaki TønnessenMikael E. 
7pSiri T.Mona Bremnes 
7pFrank S.Elin J. 
7pAnette M.Jostein Flood 
5pJohnny Kurisaki TønnessenHanna ThorsenFinaleWalkover
5pHanna ThorsenLinn I. 
5pJohnny Kurisaki TønnessenJannice Østensen 
5pMarkus K.Hanna Thorsen 
5pLinn I.Solvår M. 
5pJohnny Kurisaki TønnessenStein Welle 
5pJannice ØstensenGrethe Kvan Welle 
5pMarkus K.Atle von der FehrFinale 
5pAtle von der FehrSiri T. 
5pMarkus K.Stein Kulseth 
5pSiri T.Anders Skjelde 
5pAtle von der FehrSondre Rike 
5pStein KulsethDagfinn F. A. 
5pMarkus K.Leif V. 
5pSolvår M.Jostein FloodFinale 
5pJostein FloodUlla J. 
5pSolvår M.Linn I. 
5pUlla J.Mona Bremnes 
5pJostein FloodLeif V. 
5pLinn I.Ivar R. 
5pSolvår M.Rosemary B. 
5pElin J.Mona BremnesFinale 
5pMona BremnesGaute Andersen 
5pElin J.Solvår M. 
5pGaute AndersenLinn I. 
5pMona BremnesMarkus K. 
5pSolvår M.Irina H. 
5pElin J.Anne-Mette H. 
5pRune B.Sondre RikeFinale 
5pSondre RikeHans Liby 
5pRune B.Arve H. 
5pHans LibyDennis B. 
5pSondre RikeStein Kulseth 
5pRune B.Anders Skjelde 
5pArve H.Ulla J. 
5pHans LibyMona BremnesFinale 
5pMona BremnesSven-Olav N. 
5pHans LibyStein Welle 
5pMona BremnesAnne-Mette H. 
5pSven-Olav N.Katrine B. S. 
5pStein WellePer Fuglesang 
5pHans LibyJannice Østensen 
5pSvein Wang DybvikKatrine B. S.Finale 
5pKatrine B. S.Stein Kulseth 
5pSvein Wang DybvikAnne-Mette H. 
5pStein KulsethJan S. 
5pKatrine B. S.Bjørn I. H. L. 
5pAnne-Mette H.Ulla J. 
5pSvein Wang DybvikStig T. 
5pJohnny Kurisaki TønnessenDagfinn F. A.Finale 
5pDagfinn F. A.Ulla J. 
5pJohnny Kurisaki TønnessenMarkus K. 
5pDagfinn F. A.Thomas H. 
5pUlla J.Karl Frogner 
5pMarkus K.Stig T. 
5pJohnny Kurisaki TønnessenBjørn I. H. L. 
5pMona BremnesRosemary B.Finale 
5pMona BremnesJannice Østensen 
5pRosemary B.Solvår M. 
5pMona BremnesGeir Pedersen 
5pJannice ØstensenStig T. 
5pRosemary B.Linn I. 
5pSolvår M.Katrine B. S. 
5pAnette M.Mikael E.Finale 
5pMikael E.Dennis B. 
5pAnette M.Ole Friis Iversen 
5pLinn I.Mikael E. 
5pDennis B.Stig T. 
5pAnette M.Solvår M. 
5pOle Friis IversenEirik M. 
5pMarkus K.Adler SuhrFinale 
5pAdler SuhrThom Espen Brevig 
5pMarkus K.Atle von der Fehr 
5pThom Espen BrevigHanna Thorsen 
5pAdler SuhrThomas A. K. 
5pAtle von der FehrEskild K. 
5pMarkus K.Grethe Kvan Welle 
5pDagfinn F. A.Stig T.Finale 
5pStig T.Solvår M. 
5pDagfinn F. A.Adler Suhr 
5pSolvår M.Arve H. 
5pStig T.Leif V. 
5pAdler SuhrAnne-Mette H. 
5pDagfinn F. A.Thomas A. K. 
5pTrygve U.Thomas A. K.Finale 
5pTrygve U.Grethe Kvan Welle 
5pThomas A. K.Stein Kulseth 
5pTrygve U.Leif V. 
5pGrethe Kvan WelleAdler Suhr 
5pStein KulsethSolvår M. 
5pThomas A. K.Thomas H. 
5pSolvår M.Katrine B. S.Finale 
5pKatrine B. S.Stein Welle 
5pSolvår M.Dennis B. 
5pStein WelleSven-Olav N. 
5pKatrine B. S.Patrik G. 
5pDennis B.Anne-Mette H. 
5pSolvår M.Mikael E. 
5pHanna ThorsenFrank S.Finale 
5pFrank S.Solvår M. 
5pHanna ThorsenIvar R. 
5pFrank S.Siri T. 
5pSolvår M.Anders Skjelde 
5pHanna ThorsenStig T. 
5pIvar R.Adrian O. 
5pSondre RikeAtle von der FehrFinale 
5pAtle von der FehrThomas A. K. 
5pSondre RikeUlla J. 
5pThomas A. K.Ingrid M. N. 
5pAtle von der FehrGrethe Kvan Welle 
5pUlla J.Otto J. H. 
5pSondre RikeRickard P. 
Last chance, Avansert mellom, Cup
5pStein KulsethEirik M.Finale 
5pStein KulsethSiri T.Semifinale 
5pEirik M.Ingrid M. N.Semifinale 
5pSiri T.Anne-Mette H.Kvartfinale 
5pStein KulsethRosemary B.Kvartfinale 
5pIngrid M. N.Arne K. N.Kvartfinale 
5pEirik M.Dagfinn F. A.Kvartfinale 
5pAnne-Mette H.Irina H. 
5pSiri T.Hanna Thorsen 
5pRosemary B.Ulla J. 
5pStein KulsethMarkus K. 
5pIngrid M. N.Marianne S. Husum 
5pArne K. N.Eskild K. 
5pEirik M.Rune T. 
5pDagfinn F. A.Katrine B. S. 
5pKatrine B. S.Katrine S. T. 
Last chance, Mellom, Cup
5pKirsti L.Stig T.Finale 
5pKirsti L.Jannice ØstensenSemifinale 
5pStig T.Ronny A.Semifinale 
5pJannice ØstensenSolvår M.Kvartfinale 
5pKirsti L.Thom Espen BrevigKvartfinale 
5pStig T.Elin J.Kvartfinale 
5pRonny A.Mikael E.Kvartfinale 
5pStig T.Dennis B. 
5pElin J.Leif V. 
5pMikael E.Adler Suhr 
Last chance, Mester, Cup
5pDan W.Kjell T.Finale 
5pKjell T.Hannu L.Semifinale 
5pDan W.Anders SkjeldeSemifinale 
5pHannu L.Bjarke S.Kvartfinale 
5pKjell T.Børje S.Kvartfinale 
5pDan W.Sven Wisløff-NilssenKvartfinale 
5pAnders SkjeldeGeir PedersenKvartfinale 
5pHannu L.Dag E. 
5pBjarke S.Audun Klubnes 
5pBørje S.Halvor Losnedahl 
5pKjell T.Chris T. 
5pDan W.Odin Spillum Svendsen 
5pSven Wisløff-NilssenJes B. 
5pAnders SkjeldeSvein Wang Dybvik 
5pGeir PedersenTommy W. 
5pDag E.Sondre Rike 
5pChrister H.Hannu L. 
5pBjarke S.Rickard P. 
5pAudun KlubnesMagnar Naustdalslid 
5pHalvor LosnedahlIvar R. 
5pBørje S.Volker S. 
5pChris T.Hans Liby 
5pKjell T.Jon Kristian Røyset 
5pOdin Spillum SvendsenJostein Flood 
5pDan W.Eirik Magne Johansen 
5pSven Wisløff-NilssenVidar O. 
5pJes B.Mogens K. 
5pSvein Wang DybvikPatrik G. 
5pAnders SkjeldeJan S. 
5pTommy W.Patrick L. 
5pGeir PedersenAsbjørn Arntzen 
5pAnders SkjeldeJohn S. 
5pJan S.Lars T. 
5pPatrick L.Sven-Olav N. 
5pTommy W.Atle von der Fehr 
5pAsbjørn ArntzenAnette M. 
Oppsamling, Avansert mellom, Cup
15pMartin A.Ingrid S.Finale 
13pIngrid S.Roy EiksethSemifinale 
13pMartin A.Rune B.Semifinale 
11pRoy EiksethMarianne S. HusumKvartfinale 
11pIngrid S.Irina H.Kvartfinale 
11pMartin A.Rune T.Kvartfinale 
11pRune B.Per FuglesangKvartfinale 
9pMarianne S. HusumEirik S. 
9pIrina H.Rosemary B. 
9pRune T.Eirik M. 
9pRune B.Anne-Mette H. 
9pEirik S.Ulla J. 
9pMarianne S. HusumEskild K. 
9pRosemary B.Katrine B. S. 
9pIrina H.Trond V. H. 
9pRune T.Vria N. 
9pEirik M.Siri T. 
9pRune B.Stein Kulseth 
9pAnne-Mette H.Ole Friis Iversen 
9pEskild K.Dagfinn F. A. 
9pRosemary B.Hanna Thorsen 
9pIrina H.Katrine S. T. 
9pEirik M.Arne K. N. 
9pRune B.Markus K. 
9pAnne-Mette H.Ingrid M. N. 
Oppsamling, Mellom, Cup
13pGaute AndersenMona BremnesFinale 
11pMona BremnesRonny A.Semifinale 
11pGaute AndersenJannice ØstensenSemifinale 
9pMona BremnesJoakim J. M.Kvartfinale 
9pRonny A.Thom Espen BrevigKvartfinale 
9pJannice ØstensenKirsti L.Kvartfinale 
9pGaute AndersenEspen H.Kvartfinale 
7pMona BremnesLinn I. 
7pThom Espen BrevigDennis B. 
7pJannice ØstensenElin J. 
7pEspen H.Suleyman C. 
7pMona BremnesThomas H. 
7pLinn I.Rolf E. 
7pDennis B.Solvår M. 
7pThom Espen BrevigAdrian O. 
7pElin J.Mikael E. 
7pJannice ØstensenRoy G.Walkover
7pSuleyman C.Stig T. 
7pEspen H.Leif V. 
7pAdrian O.Adler Suhr 
7pHåvard H.Espen H. 
Oppsamling, Mester, Cup
17pTore Eklund FredriksenAsger K.Finale 
15pTore Eklund FredriksenKristian StegenborgSemifinale 
15pAsger K.Shahab G.Semifinale 
13pTore Eklund FredriksenDag E.Kvartfinale 
13pKristian StegenborgGeir PedersenKvartfinale 
13pShahab G.Odin Spillum SvendsenKvartfinale 
13pAsger K.Jon Kristian RøysetKvartfinale 
11pDag E.Jostein Flood 
11pTore Eklund FredriksenAsbjørn Arntzen 
11pGeir PedersenHannu L. 
11pKristian StegenborgIvar R. 
11pOdin Spillum SvendsenRickard P. 
11pShahab G.Atle von der Fehr 
11pJon Kristian RøysetLars T. 
11pAsger K.Mogens K. 
11pDag E.Audun Klubnes 
11pJostein FloodStefan Cecchi Berger 
11pTore Eklund FredriksenAnders Skjelde 
11pGeir PedersenSven Wisløff-Nilssen 
11pHannu L.Volker S. 
11pIvar R.Bjarke S. 
11pRickard P.Chris T. 
11pOdin Spillum SvendsenBørje S. 
11pAtle von der FehrDan W. 
11pLars T.Sondre Rike 
11pJon Kristian RøysetHalvor Losnedahl 
11pAsger K.Patrik G. 
11pDag E.Sven-Olav N. 
11pStefan Cecchi BergerKjell T. 
11pTore Eklund FredriksenJohn S. 
11pAnders SkjeldeEirik Magne Johansen 
11pSven Wisløff-NilssenVidar O. 
11pVolker S.Hans Liby 
11pIvar R.Are S. 
11pBjarke S.Magnar Naustdalslid 
11pChris T.Victor P. 
11pOdin Spillum SvendsenJan S. 
11pAtle von der FehrAnette M. 
11pDan W.Patrick L. 
11pLars T.Tommy W. 
11pJon Kristian RøysetAndrew H.Walkover
11pPatrik G.Christer H. 
11pAsger K.Jes B. 
11pMagnar NaustdalslidFrank S. 
11pAsger K.Svein Wang Dybvik 
Hoved, Avansert mellom, Cup
19pChristian B.Bjørn I. H. L.Finale 
17pBjørn I. H. L.Thomas A. K.Semifinale 
17pChristian B.Behruz A.Semifinale 
15pThomas A. K.Martin A.Kvartfinale 
15pBjørn I. H. L.Per FuglesangKvartfinale 
15pChristian B.Ingrid S.Kvartfinale 
15pBehruz A.Roy EiksethKvartfinale 
13pPer FuglesangKatrine B. S. 
13pBjørn I. H. L.Trond V. H. 
13pThomas A. K.Ulla J. 
13pMartin A.Marianne S. Husum 
13pChristian B.Stein Kulseth 
13pIngrid S.Ole Friis Iversen 
13pRoy EiksethRune T. 
13pBehruz A.Siri T. 
11pBjørn I. H. L.Eskild K. 
11pTrond V. H.Eirik M. 
11pThomas A. K.Rosemary B. 
11pUlla J.Markus K. 
11pMartin A.Irina H. 
11pMarianne S. HusumIngrid M. N. 
11pChristian B.Eirik S. 
11pStein KulsethVria N. 
11pOle Friis IversenDagfinn F. A. 
11pIngrid S.Arne K. N. 
11pRoy EiksethHanna Thorsen 
11pRune T.Rune B. 
11pSiri T.Katrine S. T. 
11pBehruz A.Anne-Mette H. 
Hoved, Begynner, Gruppespill
7pPetter H.Dan Vidar NilsenFinale 
5pDan Vidar NilsenGabriel B. 
5pDan Vidar NilsenAnniken C. E. 
5pDan Vidar NilsenPetter H. 
5pAnniken C. E.Gabriel B. 
5pPetter H.Gabriel B. 
5pPetter H.Anniken C. E. 
Hoved, Mellom, Cup
17pTom A. N.Harald S.Finale 
15pTom A. N.Randi S. R.Semifinale 
15pHarald S.Per T. R.Semifinale 
13pTom A. N.Gaute AndersenKvartfinale 
13pRandi S. R.Kirsti L.Kvartfinale 
13pPer T. R.Ronny A.Kvartfinale 
13pHarald S.Joakim J. M.Kvartfinale 
11pGaute AndersenSolvår M. 
11pTom A. N.Thom Espen Brevig 
11pRandi S. R.Thomas H. 
11pKirsti L.Rolf E. 
11pRonny A.Stig T. 
11pPer T. R.Leif V. 
11pJoakim J. M.Mikael E. 
11pHarald S.Jannice Østensen 
9pRolf E.Adrian O. 
9pKirsti L.Espen H. 
9pStig T.Mona Bremnes 
9pRonny A.Elin J. 
9pPer T. R.Linn I. 
9pLeif V.Roy G. 
9pMikael E.Dennis B. 
9pJoakim J. M.Suleyman C. 
9pHarald S.Adler Suhr 
9pJannice ØstensenHåvard H. 
Hoved, Mester, Cup
21pArild I.Martha Cecilie GjelsethFinale 
19pMartha Cecilie GjelsethTorben H.Semifinale 
19pArild I.Marvin K.Semifinale 
17pMartha Cecilie GjelsethKristian StegenborgKvartfinale 
17pTorben H.Shahab G.Kvartfinale 
17pArild I.Mogens K.Kvartfinale 
17pMarvin K.Asbjørn ArntzenKvartfinale 
15pKristian StegenborgGeir Pedersen 
15pMartha Cecilie GjelsethHannu L. 
15pTorben H.Rickard P. 
15pShahab G.Børje S. 
15pMogens K.Sondre Rike 
15pArild I.Halvor Losnedahl 
15pAsbjørn ArntzenAudun Klubnes 
15pMarvin K.Jostein Flood 
13pKristian StegenborgTommy W. 
13pGeir PedersenAndrew H. 
13pMartha Cecilie GjelsethPatrik G. 
13pHannu L.Jes B. 
13pRickard P.Sven-Olav N. 
13pTorben H.Stefan Cecchi Berger 
13pBørje S.Tore Eklund Fredriksen 
13pShahab G.Anders Skjelde 
13pMogens K.Vidar O. 
13pSondre RikeHans Liby 
13pArild I.Ivar R. 
13pHalvor LosnedahlBjarke S. 
13pAsbjørn ArntzenChris T. 
13pAudun KlubnesOdin Spillum Svendsen 
13pJostein FloodAnette M. 
13pMarvin K.Dan W. 
13pAnders SkjeldeFrank S. 
13pShahab G.Svein Wang Dybvik 
13pMogens K.Dag E. 
13pVidar O.Victor P. 
13pSondre RikeKjell T. 
13pHans LibyJan S. 
13pArild I.John S. 
13pIvar R.Atle von der Fehr 
13pBjarke S.Eirik Magne Johansen 
13pHalvor LosnedahlPatrick L. 
13pChris T.Sven Wisløff-Nilssen 
13pAsbjørn ArntzenLars T. 
13pOdin Spillum SvendsenVolker S. 
13pAudun KlubnesJon Kristian Røyset 
13pJostein FloodAre S. 
13pAnette M.Christer H. 
13pMarvin K.Magnar Naustdalslid 
13pDan W.Asger K. 


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND