logo


Registrerte kamper 27. Mai 2006
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

April 2006
MaTiOnTo Fr
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Mai 2006
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Juni 2006
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  
 
Oslo Backgammonklubb - Internasjonaltmesterskap
Lagturnering, Cup
7pJill M. E.Johnny Kurisaki TønnessenFinale 
7pJostein FloodHanna ThorsenFinale 
7pMartha Cecilie GjelsethMagnar NaustdalslidFinale 
7pJohnny Kurisaki TønnessenMats S.Semifinale 
7pJostein FloodMagnus H.Semifinale 
7pMartha Cecilie GjelsethPom M.Semifinale 
7pHenning RoschbergMagnar NaustdalslidSemifinale 
7pJill M. E.Stein WelleSemifinale 
7pHanna ThorsenOdin Spillum SvendsenSemifinale 
7pBirger J.Magnus H.Kvartfinale 
7pMats S.Martin F.Kvartfinale 
7pPom M.Poul L. S.Kvartfinale 
7pHans LibyJostein FloodKvartfinale 
7pJohnny Kurisaki TønnessenFrank S.Kvartfinale 
7pMartha Cecilie GjelsethSondre RikeKvartfinale 
7pGaute AndersenJill M. E.Kvartfinale 
7pHanna ThorsenFred WesterbyKvartfinale 
7pMagnar NaustdalslidNils-Tore S. M.Kvartfinale 
7pOdin Spillum SvendsenAtle von der FehrKvartfinale 
7pHenning RoschbergShahab G.Kvartfinale 
7pStein WelleRoy EiksethKvartfinale 
Oppsamling, Mellom, Cup
13pKjell L.Adler SuhrFinale 
11pKjell L.Marianne S. HusumSemifinale 
11pAdler SuhrHans P. T.Semifinale 
9pKjell L.Pernille R.Kvartfinale 
9pMarianne S. HusumAnders SkjeldeKvartfinale 
9pHans P. T.Rune FærevågKvartfinale 
9pAdler SuhrArve H.Kvartfinale 
9pKjell L.Fred Westerby 
9pPernille R.Markus K.Walkover
9pMarianne S. HusumHåvard H. 
9pAnders SkjeldePom M. 
9pHans P. T.Roy Eikseth 
9pRune FærevågElliot Kim Jørpeland 
9pAdler SuhrStig T. 
9pArve H.Gaute Andersen 
9pMarianne S. HusumKåre A. S. 
9pHåvard H.Mats S. 
9pPom M.Richard H. 
9pAnders SkjeldePer Fuglesang 
9pRoy EiksethNils-Tore S. M. 
9pElliot Kim JørpelandBjørnar M. 
9pRune FærevågLine I. 
Oppsamling, Mester, Cup
17pOdin Spillum SvendsenØyvind J. B.Finale 
15pOdin Spillum SvendsenAsbjørn ArntzenSemifinale 
15pØyvind J. B.Hans K. M.Semifinale 
11pAsbjørn ArntzenEirik Magne JohansenKvartfinale 
11pOdin Spillum SvendsenMads P. A.Kvartfinale 
11pHans K. M.Henning RoschbergKvartfinale 
11pØyvind J. B.Birger J.Kvartfinale 
11pEirik Magne JohansenArild I. 
11pAsbjørn ArntzenKristian Stegenborg 
11pMads P. A.Espen S. 
11pOdin Spillum SvendsenStein Welle 
11pHenning RoschbergMartin F. 
11pHans K. M.Hans Liby 
11pBirger J.Thorleif Reisvold 
11pØyvind J. B.Martha Cecilie Gjelseth 
11pEspen S.Ståle H. 
11pMads P. A.Peter O. L. 
11pOdin Spillum SvendsenAskild S. H. 
11pStein WelleAtle von der Fehr 
11pMartin F.Christos C. 
11pHenning RoschbergShahab G. 
11pHans K. M.Jostein Flood 
11pHans LibyPoul L. S. 
Hoved, Mellom, Cup
9pRonny A.Magnus H.Finale 
9pMagnus H.Ronny A. 
9pRonny A.Magnus H. 
7pRonny A.Jan Ivar NilsenSemifinale 
7pRonny A.Jan Ivar NilsenSemifinale 
7pMagnus H.Are H.Semifinale 
7pMagnus H.Are H.Semifinale 
11pRonny A.Fred WesterbyKvartfinale 
13pJan Ivar NilsenKjell L.Kvartfinale 
13pAre H.Markus K.Kvartfinale 
13pMagnus H.Pernille R.Kvartfinale 
11pRonny A.Kåre A. S. 
11pFred WesterbyMarianne S. Husum 
11pKjell L.Håvard H. 
11pJan Ivar NilsenMats S. 
11pAre H.Richard H. 
11pMarkus K.Pom M. 
11pPernille R.Per Fuglesang 
11pMagnus H.Anders Skjelde 
15pHåvard H.Roy Eikseth 
15pMats S.Bjørnar M. 
15pJan Ivar NilsenRune Færevåg 
15pRichard H.Adler Suhr 
15pAre H.Stig T. 
15pMarkus K.Arve H. 
15pPom M.Gaute Andersen 
15pPer FuglesangHans P. T. 
15pPernille R.Nils-Tore S. M. 
15pAnders SkjeldeElliot Kim Jørpeland 
15pMagnus H.Line I. 
Hoved, Mester, Cup
11pJon Kristian RøysetTore Eklund FredriksenFinale 
11pJon Kristian RøysetTore Eklund Fredriksen 
9pTore Eklund FredriksenElias KritikosSemifinale 
9pTore Eklund FredriksenElias KritikosSemifinale 
9pJon Kristian RøysetKim V.Semifinale 
9pJon Kristian RøysetKim V.Semifinale 
9pTore Eklund FredriksenArild I.Kvartfinale 
9pArild I.Tore Eklund FredriksenKvartfinale 
9pTore Eklund FredriksenArild I.Kvartfinale 
9pElias KritikosEirik Magne JohansenKvartfinale 
9pElias KritikosEirik Magne JohansenKvartfinale 
9pKim V.Asbjørn ArntzenKvartfinale 
9pKim V.Asbjørn ArntzenKvartfinale 
9pJon Kristian RøysetKristian StegenborgKvartfinale 
9pJon Kristian RøysetKristian StegenborgKvartfinale 
9pTore Eklund FredriksenStåle H. 
9pTore Eklund FredriksenStåle H. 
9pArild I.Espen S. 
9pArild I.Espen S. 
9pElias KritikosMads P. A. 
9pElias KritikosMads P. A. 
9pMads P. A.Elias Kritikos 
9pEirik Magne JohansenPeter O. L. 
9pEirik Magne JohansenPeter O. L. 
9pPeter O. L.Eirik Magne Johansen 
9pAsbjørn ArntzenOdin Spillum Svendsen 
9pAsbjørn ArntzenOdin Spillum Svendsen 
9pKim V.Askild S. H. 
9pKim V.Askild S. H. 
9pKristian StegenborgAtle von der Fehr 
9pKristian StegenborgAtle von der Fehr 
9pJon Kristian RøysetStein Welle 
9pJon Kristian RøysetStein Welle 
9pElias KritikosMartin F. 
9pElias KritikosMartin F. 
9pMads P. A.Henning Roschberg 
9pMads P. A.Henning Roschberg 
9pEirik Magne JohansenJostein Flood 
9pEirik Magne JohansenJostein Flood 
9pJostein FloodEirik Magne Johansen 
9pPeter O. L.Poul L. S. 
9pPeter O. L.Poul L. S. 
9pPoul L. S.Peter O. L. 
9pOdin Spillum SvendsenBirger J. 
9pBirger J.Odin Spillum Svendsen 
9pOdin Spillum SvendsenBirger J. 
9pAsbjørn ArntzenThorleif Reisvold 
9pAsbjørn ArntzenThorleif Reisvold 
9pAskild S. H.Martha Cecilie Gjelseth 
9pAskild S. H.Martha Cecilie Gjelseth 
9pKim V.Øyvind J. B. 
9pKim V.Øyvind J. B. 
9pKristian StegenborgChristos C. 
9pKristian StegenborgChristos C. 
9pChristos C.Kristian Stegenborg 
9pAtle von der FehrShahab G. 
9pAtle von der FehrShahab G. 
9pStein WelleHans K. M. 
9pStein WelleHans K. M. 
9pJon Kristian RøysetHans Liby 
9pJon Kristian RøysetHans Liby 


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND