logo


Registrerte kamper 2. Mai 2008
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

April 2008
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  
Mai 2008
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Juni 2008
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
 
OBGK - Internasjonalt mesterskap
Jackpot, Cup
5pAnders SkjeldeEspen S.Finale 
5pEspen S.Karl FrognerSemifinale 
5pAnders SkjeldeKenneth F.Semifinale 
Mester, Monrad
11pEspen S.Pom M.Finale 
13pPom M.Are KarlsenSemifinale 
13pEspen S.Dagfinn H. SnarheimSemifinale 
15pPom M.Frode B. J.Kvartfinale 
15pAre KarlsenFarzin AarabiKvartfinale 
15pDagfinn H. SnarheimNils-Tore S. M.Kvartfinale 
15pEspen S.Martha Cecilie GjelsethKvartfinale 
7pRune FærevågMagnus J.7. runde 
7pPom M.Jostein Flood7. runde 
7pTaus B.Kjell L.7. runde 
7pShahab G.Asbjørn Arntzen7. runde 
7pSturla H.Kåre A.7. runde 
7pAtle von der FehrKim Henning Nordberg7. runde 
7pHans LibyJon Kristian Røyset7. runde 
7pNils-Tore S. M.Kristian Stegenborg7. runde 
7pAre KarlsenJohnny Kurisaki Tønnessen7. runde 
7pPom M.Martha Cecilie Gjelseth7. runde 
7pEspen S.Frode B. J.7. runde 
7pDagfinn H. SnarheimFarzin Aarabi7. runde 
7pJostein FloodMagnus J.6. runde 
7pShahab G.Arild S.6. runde 
7pAsbjørn ArntzenTaus B.6. runde 
7pAtle von der FehrKjell L.6. runde 
7pKim Henning NordbergHans K. M.6. runde 
7pDagfinn H. SnarheimKåre A.6. runde 
7pAre KarlsenHans Liby6. runde 
7pNils-Tore S. M.Sturla H.6. runde 
7pMartha Cecilie GjelsethJon Kristian Røyset6. runde 
7pEspen S.Kristian Stegenborg6. runde 
7pFrode B. J.Pom M.6. runde 
7pJohnny Kurisaki TønnessenFarzin Aarabi6. runde 
7pShahab G.Magnus J.5. runde 
7pTaus B.Rune Færevåg5. runde 
7pAtle von der FehrArild S.5. runde 
7pKåre A.Asbjørn Arntzen5. runde 
7pAre KarlsenHans K. M.5. runde 
7pDagfinn H. SnarheimKjell L.5. runde 
7pHans LibyKim Henning Nordberg5. runde 
7pJohnny Kurisaki TønnessenNils-Tore S. M.5. runde 
7pEspen S.Jon Kristian Røyset5. runde 
7pPom M.Sturla H.5. runde 
7pFrode B. J.Kristian Stegenborg5. runde 
7pFarzin AarabiMartha Cecilie Gjelseth5. runde 
7pAsbjørn ArntzenJostein Flood4. runde 
7pPom M.Shahab G.4. runde 
7pKåre A.Taus B.4. runde 
7pAre KarlsenAtle von der Fehr4. runde 
7pDagfinn H. SnarheimRune Færevåg4. runde 
7pJon Kristian RøysetArild S.4. runde 
7pNils-Tore S. M.Hans Liby4. runde 
7pPom M.Kim Henning Nordberg4. runde 
7pEspen S.Kjell L.4. runde 
7pMartha Cecilie GjelsethJohnny Kurisaki Tønnessen4. runde 
7pKristian StegenborgSturla H.4. runde 
7pFarzin AarabiFrode B. J.4. runde 
7pHans K. M.Magnus J.3. runde 
7pKåre A.Jostein Flood3. runde 
7pKim Henning NordbergShahab G.3. runde 
7pJon Kristian RøysetTaus B.3. runde 
7pHans LibyDagfinn H. Snarheim3. runde 
7pPom M.Are Karlsen3. runde 
7pNils-Tore S. M.Arild S.3. runde 
7pEspen S.Atle von der Fehr3. runde 
7pKjell L.Rune Færevåg3. runde 
7pSturla H.Martha Cecilie Gjelseth3. runde 
7pFrode B. J.Johnny Kurisaki Tønnessen3. runde 
7pFarzin AarabiKristian Stegenborg3. runde 
7pHans LibyAsbjørn Arntzen2. runde 
7pDagfinn H. SnarheimHans K. M.2. runde 
7pKim Henning NordbergKåre A.2. runde 
7pPom M.Magnus J.2. runde 
7pAre KarlsenJostein Flood2. runde 
7pJon Kristian RøysetShahab G.2. runde 
7pSturla H.Arild S.2. runde 
7pMartha Cecilie GjelsethNils-Tore S. M.2. runde 
7pFrode B. J.Rune Færevåg2. runde 
7pJohnny Kurisaki TønnessenAtle von der Fehr2. runde 
7pFarzin AarabiEspen S.2. runde 
7pKristian StegenborgKjell L.2. runde 
7pSturla H.Taus B.1. runde 
7pArild S.Asbjørn Arntzen1. runde 
7pMartha Cecilie GjelsethHans Liby1. runde 
7pNils-Tore S. M.Hans K. M.1. runde 
7pFrode B. J.Dagfinn H. Snarheim1. runde 
7pRune FærevågKim Henning Nordberg1. runde 
7pJohnny Kurisaki TønnessenKåre A.1. runde 
7pAtle von der FehrMagnus J.1. runde 
7pFarzin AarabiPom M.1. runde 
7pEspen S.Jostein Flood1. runde 
7pKristian StegenborgAre Karlsen1. runde 
7pKjell L.Jon Kristian Røyset1. runde 
Mellom, Monrad
7pHall SkåraKenneth F.Finale 
15pKenneth F.Hall Skåra 
7pKenneth F.Arve H. 
7pKenneth F.Bjørnar M. 
7pKenneth F.Markus K. 
7pBjørnar M.Lena Merethe Engan 
7pMarkus K.Grete Arntzen 
7pLena Merethe EnganMartin O. 
7pMarkus K.Mona Bremnes 
7pGrete ArntzenGrethe Kvan Welle 
7pMartin O.Jan Ivar Nilsen 
7pLena Merethe EnganKenneth F. 
7pMarkus K.Richard H. 
7pGrethe Kvan WelleRune L. 
7pMartin O.Roy Eikseth 
7pLena Merethe EnganChristoffer S. 
7pGrethe Kvan WelleLeif V. 
7pRune L.Dana W. 
7pLena Merethe EnganHåvard H. 
7pChristoffer S.Kristian J. 
7pDana W.Sven Erling Thorsen 
7pChristoffer S.Jørn B. A. 
13pHall SkåraArve H. 
13pArve H.Bjørnar M. 
13pHall SkåraKenneth F. 
11pArve H.Grete Arntzen 
11pBjørnar M.Mona Bremnes 
11pHall SkåraJerker S. 
11pKenneth F.Jan Ivar Nilsen 
11pGrete ArntzenKristian J. 
11pArve H.Lena Merethe Engan 
11pBjørnar M.Martin O. 
11pMona BremnesRoy Eikseth 
11pKenneth F.Rune L. 
11pHall SkåraGrethe Kvan Welle 
11pKenneth F.Richard H. 
11pJan Ivar NilsenMarkus K. 
11pBjørnar M.Leif V. 
11pRoy EiksethDana W. 
11pMona BremnesSven Erling Thorsen 
11pRichard H.Håvard H. 
11pMarkus K.Jørn B. A. 
11pJan Ivar NilsenChristoffer S. 
 
AABGK - Privatturnering
15pSondre RikeLinda G. O. 
15pSondre RikeLinda G. O. 
 
NBGF - Privatturnering
15pElin M. L.Gill R. K. 
15pGill R. K.Elin M. L. 
 
OBGK - Privatturnering
5pOle Friis IversenKarl Frogner 
5pKarl FrognerOle Friis Iversen 


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND