logo

Registrerte kamper 8. Mars 2011
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Februar 2011
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28  
Mars 2011
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
April 2011
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
 
OBGK - Privatturnering
9pFred WesterbyTrude S. S.  
 
AABGK - Privatturnering
5pAlf Henning BekkevikAdrian S.  
9pBabylon S. J.Alf Henning Bekkevik !
 
AABGK - Klubbturnering
Double elimination
11pJorunn Beate SiglenAdrian S.Finale 
5pJorunn Beate SiglenHans-Kristian G.  
5pJorunn Beate SiglenAlf Henning Bekkevik  
5pAlf Henning BekkevikBabylon S. J.  
9pAdrian S.Hans-Kristian G.  
9pHans-Kristian G.Babylon S. J.  
9pAdrian S.Jorunn Beate Siglen  
9pJorunn Beate SiglenAlf Henning Bekkevik  
 
Mesterturnering nr.4 - Oslo
Oppsamling, Cup
7pGeir SkoglundHenning RoschbergFinale 
5pGeir SkoglundHall SkåraSemifinale 
5pHenning RoschbergArve H.Semifinale 
5pGeir SkoglundDag S.Kvartfinale 
5pHall SkåraRonny SandvikKvartfinale 
5pHenning RoschbergTrude S. S.Kvartfinale 
5pArve H.Azad Y.Kvartfinale 
5pAzad Y.Andre W.  
5pArve H.Sylvia J.  
Hoved, Cup
9pTore Eklund FredriksenJostein FloodFinale 
7pJostein FloodHanna T.Semifinale 
7pTore Eklund FredriksenRoy EiksethSemifinale 
7pHanna T.Yaghoub GhabeliKvartfinale 
7pJostein FloodThom Espen BrevigKvartfinale 
7pRoy EiksethFred WesterbyKvartfinale 
7pTore Eklund FredriksenHenriette StensdalKvartfinale 
7pYaghoub GhabeliHenning Roschberg  
7pHanna T.Sylvia J.  
7pThom Espen BrevigArve H.  
7pJostein FloodRonny Sandvik  
7pRoy EiksethGeir Skoglund  
7pFred WesterbyHans Liby  
7pHenriette StensdalBennis A.  
7pTore Eklund FredriksenMona B.  
7pHans LibyTrude S. S.  
7pHenriette StensdalAndre W.  
7pBennis A.Hall Skåra  
7pMona B.Azad Y.  
7pTore Eklund FredriksenDag S.  
 
DBGK - Klubbturnering
Double elimination
11pEspen F.Are KarlsenFinale 
3pEspen F.Yaghoub Ghabeli  
3pEspen F.Maria B. Holtung  
3pEspen F.Bennis A.  
3pMaria B. HoltungFred Westerby  
3pBennis A.Mikkel Alm  
3pMaria B. HoltungStig Frode Sørdahl  
3pMikkel AlmHåkon Tannæs  
9pAre KarlsenYaghoub Ghabeli  
9pAre KarlsenFred Westerby  
9pYaghoub GhabeliEspen F.  
9pAre KarlsenMikkel Alm  
9pFred WesterbyBennis A.  
9pYaghoub GhabeliStig Frode Sørdahl  
9pEspen F.Maria B. Holtung  
7pEspen F.Håkon Tannæs  
 
DBGK - Privatturnering
7pHåkon TannæsBennis A.  
7pBennis A.Håkon Tannæs  
7pBennis A.Håkon Tannæs  
7pBennis A.Håkon Tannæs  
3pStig Frode SørdahlHåkon Tannæs  
 
NOBGK - Privatturnering
7pBjørn T. &.Ralf Schmiedel  
7pBjørn T. &.Ralf Schmiedel  
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2018