logo
Registrerte kamper 23. August 2013
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Juli 2013
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
August 2013
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
September 2013
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
 
NBGF - Nasjonalt mesterskap
Hoved, Mellom, Gruppespill
11pMarkus K.Torkel HaugødegårdFinale 
9pTorkel HaugødegårdConstantin AmanaloaieSemifinale 
9pMarkus K.Fred WesterbySemifinale 
9pConstantin AmanaloaieYvonne PasaliKvartfinale 
9pTorkel HaugødegårdGeir GrimnesKvartfinale 
9pMarkus K.Pål S.Kvartfinale 
9pFred WesterbyHåkon MøstadKvartfinale 
9pTor SævigLars Killingberg  
9pTor SævigMikkel Alm  
9pMikkel AlmLars Killingberg  
9pTor SævigGulli Marholm  
9pLars KillingbergGulli Marholm  
9pGulli MarholmMikkel Alm  
9pPål S.Tor Sævig  
9pPål S.Lars Killingberg  
9pMikkel AlmPål S.  
9pPål S.Gulli Marholm  
9pHåkon MøstadGulli Marholm  
9pPål S.Håkon Møstad  
9pHåkon MøstadTor Sævig  
9pHåkon MøstadLars Killingberg  
9pHåkon MøstadMikkel Alm  
9pConstantin AmanaloaieMikkel Alm  
9pConstantin AmanaloaieGulli Marholm  
9pConstantin AmanaloaiePål S.  
9pConstantin AmanaloaieHåkon Møstad  
9pConstantin AmanaloaieTor Sævig  
9pConstantin AmanaloaieLars Killingberg  
9pLars KillingbergAnita Marholm  
9pAnita MarholmMikkel Alm  
9pAnita MarholmGulli Marholm  
9pPål S.Anita Marholm  
9pHåkon MøstadAnita Marholm  
9pAnita MarholmConstantin Amanaloaie  
9pAnita MarholmTor Sævig  
9pTor SævigTorkel Haugødegård  
9pTorkel HaugødegårdLars Killingberg  
9pTorkel HaugødegårdMikkel Alm  
9pTorkel HaugødegårdGulli Marholm  
9pPål S.Torkel Haugødegård  
9pTorkel HaugødegårdHåkon Møstad  
9pTorkel HaugødegårdConstantin Amanaloaie  
9pTorkel HaugødegårdAnita Marholm  
9pHans-Kristian GunhildstadCathrine Fosse  
9pHans-Kristian GunhildstadJon A.  
9pJon A.Cathrine Fosse  
9pKnut S.Hans-Kristian Gunhildstad  
9pJon A.Knut S.  
9pKnut S.Cathrine Fosse  
9pYvonne PasaliCathrine Fosse  
9pHans-Kristian GunhildstadYvonne Pasali  
9pYvonne PasaliJon A.  
9pYvonne PasaliKnut S.  
9pKnut S.Geir Grimnes  
9pGeir GrimnesCathrine Fosse  
9pGeir GrimnesHans-Kristian Gunhildstad  
9pGeir GrimnesJon A.  
9pFred WesterbyJon A.  
9pFred WesterbyKnut S.  
9pFred WesterbyYvonne Pasali  
9pFred WesterbyGeir Grimnes  
9pFred WesterbyCathrine Fosse  
9pFred WesterbyHans-Kristian Gunhildstad  
9pMarkus K.Hans-Kristian Gunhildstad  
9pJon A.Markus K.  
9pMarkus K.Knut S.  
9pYvonne PasaliMarkus K.  
9pMarkus K.Geir Grimnes  
9pMarkus K.Fred Westerby  
9pMarkus K.Cathrine Fosse  
Hoved, Mester, Cup
15pHall SkåraAre KarlsenFinale 
13pHall SkåraAnders SkjeldeSemifinale 
13pAre KarlsenDagfinn SnarheimSemifinale 
13pAnders SkjeldeHåvard HafskjoldKvartfinale 
13pHall SkåraBjørnar BuggeKvartfinale 
13pAre KarlsenHåkan ÅkerstrandKvartfinale 
13pDagfinn SnarheimStein KulsethKvartfinale 
13pHåvard HafskjoldYaghoub Ghabeli  
13pAnders SkjeldeRune Halvorsen  
13pBjørnar BuggeJostein Flood  
13pHall SkåraGeir Skoglund  
13pHåkan ÅkerstrandShahab Ghodsi  
13pAre KarlsenElias Kritikos  
13pStein KulsethHans Liby  
13pDagfinn SnarheimTor Magne Undeland  
13pAnders SkjeldeStein Welle  
13pHall SkåraTom T.  
13pAre KarlsenVictor P.  
13pTor Magne UndelandSven E. M.  
19pStein WelleBjørnar P.  
19pTom T.Ronny Sandvik  
19pAnders SkjeldeSondre Rike  
19pHåkan ÅkerstrandMaria B. Holtung  
19pSven E. M.Stig Frode Sørdahl  
19pGeir SkoglundAtle von der Fehr  
19pRune HalvorsenTore Eklund Fredriksen  
19pHåvard HafskjoldAre E.  
19pElias KritikosAlf Henning Bekkevik  
19pHans LibyThorleif Reisvold  
19pStein KulsethHåkon Tannæs  
19pDagfinn SnarheimJan Ivar Nilsen  
19pJostein FloodRune Færevåg  
19pYaghoub GhabeliFaruk M.  
19pBjørnar BuggeKarl Frogner  
19pShahab GhodsiPer Fuglesang  
19pHall SkåraKathrine Langjord  
19pAre KarlsenRoy Eikseth  
19pVictor P.Håvard Raddum  


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND