logo
Registrerte kamper 24. August 2013
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Juli 2013
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
August 2013
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
September 2013
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
 
NBGF - Nasjonalt mesterskap
Lagturnering, Cup
7pRune FærevågTor Magne UndelandFinale 
7pDagfinn SnarheimYvonne PasaliFinale 
7pThorleif ReisvoldLars KillingbergFinale 
5pTor Magne UndelandHans LibySemifinale 
5pYvonne PasaliHåvard HafskjoldSemifinale 
5pLars KillingbergGeir SkoglundSemifinale 
5pDagfinn SnarheimVictor P.Semifinale 
5pRune FærevågAnders SkjeldeSemifinale 
5pHall SkåraThorleif ReisvoldSemifinale 
5pHans-Kristian GunhildstadGeir SkoglundKvartfinale 
5pHåvard HafskjoldYaghoub GhabeliKvartfinale 
5pHans LibyMaria B. HoltungKvartfinale 
5pTor Magne UndelandPål S.Kvartfinale 
5pYvonne PasaliMikkel AlmKvartfinale 
5pLars KillingbergConstantin AmanaloaieKvartfinale 
5pAnders SkjeldeKarl FrognerKvartfinale 
5pKathrine LangjordVictor P.Kvartfinale 
5pHall SkåraHåkan ÅkerstrandKvartfinale 
5pRune FærevågStein KulsethKvartfinale 
5pDagfinn SnarheimStein WelleKvartfinale 
5pThorleif ReisvoldJostein FloodKvartfinale 
5pHans-Kristian GunhildstadSondre Rike  
5pMaria B. HoltungTore Eklund Fredriksen  
5pElias KritikosYaghoub Ghabeli  
5pPål S.Stig Frode Sørdahl  
5pHåkon TannæsMikkel Alm  
5pConstantin AmanaloaieKnut S.  
5pSven E. M.Karl Frogner  
5pKathrine LangjordAre Karlsen  
5pHåkan ÅkerstrandBjørnar Bugge  
5pJostein FloodBjørnar P.  
5pStein WelleHåvard Raddum  
5pTor SævigStein Kulseth  
5pRune FærevågRoy Eikseth  
5pDagfinn SnarheimJan Ivar Nilsen  
5pRonny SandvikThorleif Reisvold  
Oppsamling, Cup
11pSondre RikeGeir SkoglundFinale 
9pGeir SkoglundHåvard HafskjoldSemifinale 
9pSondre RikeJan Ivar NilsenSemifinale 
9pHåvard HafskjoldHåkan ÅkerstrandKvartfinale 
9pGeir SkoglundTor Magne UndelandKvartfinale 
9pJan Ivar NilsenRonny SandvikKvartfinale 
9pSondre RikeTore Eklund FredriksenKvartfinale 
9pHåvard HafskjoldBjørnar Bugge  
9pHåkan ÅkerstrandStein Kulseth  
9pGeir SkoglundRune Halvorsen  
9pTor Magne UndelandShahab Ghodsi  
9pRonny SandvikThorleif Reisvold  
9pJan Ivar NilsenBjørnar P.  
9pTore Eklund FredriksenKarl Frogner  
9pSondre RikeKathrine Langjord  
9pRune HalvorsenYaghoub Ghabeli  
9pGeir SkoglundJostein Flood  
9pShahab GhodsiElias Kritikos  
9pTor Magne UndelandHans Liby  
9pThorleif ReisvoldPer Fuglesang  
9pRonny SandvikAre E.  
9pJan Ivar NilsenRoy Eikseth  
9pBjørnar P.Sven E. M.  
9pKarl FrognerHåkon Tannæs  
9pTore Eklund FredriksenRune Færevåg  
9pSondre RikeAtle von der Fehr  
9pKathrine LangjordStein Welle  
9pBjørnar P.Tom T.  
9pSven E. M.Stig Frode Sørdahl  
9pStein WelleFaruk M.  
9pKathrine LangjordVictor P.  
9pStig Frode SørdahlAlf Henning Bekkevik  
9pTore Eklund FredriksenMaria B. Holtung  
9pKathrine LangjordHåvard Raddum  


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND