logo

Registrerte kamper 20. Oktober 2015
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

September 2015
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  
Oktober 2015
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
November 2015
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
 
DBGK - Privatturnering
7pHåkon TannæsStig Frode Sørdahl  
13pHåkon TannæsStig Frode Sørdahl  
 
PRIV - Privatturnering
11pJorunn Beate SiglenKim Henning Nordberg  
 
Mesterturnering nr.9 - Oslo
Oppsamling, Cup
3pArve H.Martha Cecilie GjelsethFinale 
Hoved, Cup
3pHall SkåraTor Henrik LindFinale 
3pTor Henrik LindHans LibySemifinale 
3pHans LibyHåkon TannæsSemifinale 
3pHans LibyArve H.Kvartfinale 
3pHåkon TannæsMartha Cecilie GjelsethKvartfinale 
3pHans LibyChristopher HedbergKvartfinale 
3pHåkon TannæsEmil GreenKvartfinale 
3pHans LibyKarl Frogner3. runde 
3pChristopher HedbergHalvor K. L.3. runde 
3pHåkon TannæsGaute Andersen3. runde 
3pEmil GreenTore Eklund Fredriksen3. runde 
3pHans LibyZoran Krogstad2. runde 
3pChristopher HedbergGulli Marholm2. runde 
3pGaute AndersenAnders Skjelde2. runde 
3pEmil GreenStig Frode Sørdahl2. runde 
3pHans LibyAndre W.1. runde 
3pZoran KrogstadAshkan S.1. runde 
3pChristopher HedbergJostein Flood1. runde 
3pAnders SkjeldeRonny Sandvik1. runde 
3pGaute AndersenChristian Andersson1. runde 
3pEmil GreenMikkel Alm1. runde 
Kvalifisering, Cup
7pHall SkåraTor Henrik Lind5. runde 
7pTor Henrik LindMartha Cecilie Gjelseth4. runde 
7pHall SkåraArve H.4. runde 
7pMartha Cecilie GjelsethHalvor K. L.3. runde 
7pTor Henrik LindKarl Frogner3. runde 
7pHall SkåraTore Eklund Fredriksen3. runde 
7pArve H.Håkon Tannæs3. runde 
7pHalvor K. L.Emil Green2. runde 
7pMartha Cecilie GjelsethStig Frode Sørdahl2. runde 
7pTor Henrik LindGaute Andersen2. runde 
7pKarl FrognerAnders Skjelde2. runde 
7pHall SkåraJostein Flood2. runde 
7pTore Eklund FredriksenGulli Marholm2. runde 
7pArve H.Ashkan S.2. runde 
7pHåkon TannæsAndre W.2. runde 
7pHalvor K. L.Hans Liby1. runde 
7pMartha Cecilie GjelsethZoran Krogstad1. runde 
7pAnders SkjeldeChristopher Hedberg1. runde 
7pHall SkåraRonny Sandvik1. runde 
7pTore Eklund FredriksenChristian Andersson1. runde 
7pAndre W.Mikkel Alm1. runde 
 
OBGK - Privatturnering
5pHans LibyAnita Marholm  
9pAnita MarholmRalf Schmiedel  
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2018