logo
Registrerte kamper 10. April 2018
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Mars 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
April 2018
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
Mai 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
 
SABGK - Klubbturnering
Oppsamling
7pKazim S.Recep Y.Finale 
7pRecep Y.Gabbar T.  
7pKazim S.Claudia T. P.  
7pGabbar T.Imad K.  
7pClaudia T. P.Rune Halvorsen  
Hoved
7pBasel A. S.Ahmed H. .Finale 
7pAhmed H. .Kazim S.  
7pBasel A. S.Recep Y.  
7pAhmed H. .Imad K.  
7pKazim S.Gabbar T.  
7pRecep Y.Rune Halvorsen  
7pBasel A. S.Claudia T. P.  
 
ARBGK - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
3pAgan DizdarevicVidar AasFinale 
3pVidar AasMunib Dizdarevic !
3pMunib DizdarevicSanjin S.  
3pVidar AasAgan Dizdarevic  
3pMunib DizdarevicSleiman Arida  
3pSanjin S.Susanne Ommundsen  
3pAgan DizdarevicMajid A.  
3pAgan DizdarevicMunib Dizdarevic  
3pSanjin S.Marta M. J. E.  
3pVidar AasMajid A.  
3pSleiman AridaJan T. I.  
3pAgan DizdarevicJan T. I.  
3pMarta M. J. E.Stan Reed  
3pMajid A.Sanjin S.  
3pSusanne OmmundsenKetil Sortland  
3pMunib DizdarevicVidar Aas  
3pSleiman AridaTofigh Farabi  
3pMajid A.Ketil Sortland  
3pVidar AasStan Reed  
3pSanjin S.Sleiman Arida  
3pAgan DizdarevicTofigh Farabi  
3pJan T. I.Marta M. J. E.  
3pMunib DizdarevicSusanne Ommundsen  
 
Mesterturnering nr.6- Oslo
Oppsamling, Cup
3pSerif Jugo Hans LibyFinale 
3pSerif Jugo Nicolai NesetSemifinale 
3pHans LibyIlijas SlezovicSemifinale 
Hoved, Cup
5pKarl FrognerJostein FloodFinale 
5pJostein FloodMerzuk JugoSemifinale 
5pKarl FrognerMarius BergløffSemifinale 
5pJostein FloodSerif Jugo Kvartfinale 
5pMerzuk JugoHans LibyKvartfinale 
5pKarl FrognerIlijas SlezovicKvartfinale 
5pMarius BergløffNicolai NesetKvartfinale 
3pKarl FrognerThom Espen Brevig4. runde 
3pHans LibyJakob Cohen4. runde 
3pNicolai NesetFred Westerby4. runde 
3pMerzuk JugoRonny Sandvik4. runde 
3pNicolai NesetJoakim Møller Rohde3. runde 
3pFred WesterbyOdin S. S.3. runde 
3pMerzuk JugoMonica Unosen3. runde 
3pRonny SandvikLinda Dedekam3. runde 
3pNicolai NesetWenche V.2. runde 
3pJoakim Møller RohdeStig Thomas2. runde 
3pFred WesterbySara F.2. runde 
3pOdin S. S.Håvard Hafskjold2. runde 
5pMonica UnosenZoran Krogstad2. runde 
3pMerzuk JugoMikkel Alm2. runde 
3pRonny SandvikGrete A.2. runde 
3pLinda DedekamChristian Andersson2. runde 
3pGrete A.Christopher Hedberg1. runde 
3pChristian AnderssonAndre M. L.1. runde 
3pLinda DedekamPeter Hopwood1. runde 
 
Mesterturnering nr.6- Oslo
Kvalifisering, Cup
5pIlijas SlezovicKarl Frogner3. runde 
5pMarius BergløffThom Espen Brevig3. runde 
5pJostein FloodJakob Cohen3. runde 
5pSerif Jugo Hans Liby3. runde 
5pIlijas SlezovicWenche V.2. runde 
5pKarl FrognerNicolai Neset2. runde 
5pThom Espen BrevigStig Thomas2. runde 
5pMarius BergløffJoakim Møller Rohde2. runde 
5pJakob CohenSara F.2. runde 
5pJostein FloodFred Westerby2. runde 
5pHans LibyOdin S. S.2. runde 
5pSerif Jugo Håvard Hafskjold2. runde 
5pThom Espen BrevigChristopher Hedberg1. runde 
5pMarius BergløffChristian Andersson1. runde 
5pJoakim Møller RohdeLinda Dedekam1. runde 
5pSara F.Peter Hopwood1. runde 
5pJakob CohenAndre M. L.1. runde 
5pJostein FloodGrete A.1. runde 
5pFred WesterbyRonny Sandvik1. runde 
5pHans LibyMikkel Alm1. runde 
5pOdin S. S.Merzuk Jugo1. runde 
5pHåvard HafskjoldZoran Krogstad1. runde 
5pSerif Jugo Monica Unosen1. runde 


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND