logo
Registrerte kamper 17. April 2018
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Mars 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
April 2018
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
Mai 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
 
SABGK - Klubbturnering
7pOkan IlkicRecep Y.Finale 
7pRecep Y.Gabbar T.Semifinale 
7pOkan IlkicClaudia T. P.Semifinale 
1pKazim S.Kazim S. !
1pImad K.Imad K. !
1pAhmed H. .Ahmed H. . !
1pBasel A. S.Basel A. S. !
1pRecep Y.Recep Y. !
1pOkan IlkicOkan Ilkic !
1pGabbar T.Gabbar T. !
1pClaudia T. P.Claudia T. P. !
1pHakan SariHakan Sari !
1pRune HalvorsenRune Halvorsen !
1pThorleif ReisvoldThorleif Reisvold !
 
Osloligaen Vaar - 2018
Oppsamling, Cup
5pTerje P.Serif Jugo Finale 
5pSerif Jugo Thom Espen BrevigSemifinale 
5pTerje P.Linda DedekamSemifinale 
5pTerje P.Monica UnosenKvartfinale 
5pThom Espen BrevigPeter HopwoodKvartfinale 
5pSerif Jugo Stig ThomasKvartfinale 
5pLinda DedekamChristopher HedbergKvartfinale 
5pStig ThomasAnton Prasolov  
5pPeter HopwoodHans Liby  
5pThom Espen BrevigJoakim Møller Rohde  
Hoved, Cup
7pGaute AndersenIlijas SlezovicFinale 
7pIlijas SlezovicMorten BjellåsSemifinale 
7pGaute AndersenZoran KrogstadSemifinale 
7pGaute AndersenHidajet EminovicKvartfinale 
7pZoran KrogstadNicolai NesetKvartfinale 
7pMorten BjellåsEmil GreenKvartfinale 
7pIlijas SlezovicMerzuk JugoKvartfinale 
7pNicolai NesetThomas Sundin  
7pZoran KrogstadMikkel Alm  
7pGaute AndersenWenche V.  
7pGaute AndersenChristopher Hedberg  
7pWenche V.Serif Jugo   
7pEmil GreenMonica Unosen  
7pIlijas SlezovicStig Thomas  
7pMorten BjellåsLinda Dedekam  
7pThomas SundinPeter Hopwood  
7pMikkel AlmHans Liby  
7pHidajet EminovicRonny Sandvik  
7pHidajet EminovicJoakim Møller Rohde  
7pRonny SandvikThom Espen Brevig  
7pMerzuk JugoTerje P.  
7pZoran KrogstadAnton Prasolov  
 
ARBGK - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
3pSleiman AridaMarta M. J. E.Finale 
3pMarta M. J. E.Sleiman Arida  
3pMarta M. J. E.Susanne Ommundsen  
3pSleiman AridaMunib Dizdarevic  
3pMunib DizdarevicKjell Arne Borge  
3pMarta M. J. E.Vanessa S.  
3pSleiman AridaSusanne Ommundsen  
3pMunib DizdarevicStan Reed  
3pSleiman AridaVanessa S.  
3pMarta M. J. E.Maria Puntervold  
3pSusanne OmmundsenKjell Arne Borge  
5pKjell Arne BorgeMarta M. J. E.  
5pSusanne OmmundsenMaria Puntervold  
5pSleiman AridaStan Reed  
5pVanessa S.Munib Dizdarevic  


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND