logo
Registrerte kamper 23. April 2018
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Mars 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
April 2018
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
Mai 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
 
IBGK - Klubbturnering
Gruppespill
5pAndre LarsenJussi P.Finale 
5pJussi P.Mona H.  
5pAndre LarsenMona H.  
 
SBGK - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
5pArne LieRune HalvorsenFinale 
5pRune HalvorsenElisabeth Helleland  
5pElisabeth HellelandJason O`Neill  
5pElisabeth HellelandFarzin Aarabi  
5pJason O`NeillOkan Ilkic  
5pRune HalvorsenKjell Terje Reve  
5pRune HalvorsenTor Henrik Lind  
5pThomas C. P.Okan Ilkic  
5pElisabeth HellelandÅsmund D.  
5pArne LieJason O`Neill  
5pTor Henrik LindJolanta Karciauskiene  
5pJason O`NeillFarzin Aarabi  
5pElisabeth HellelandUgne Aydin  
5pArne LieRune Halvorsen  
5pÅsmund D.Leiv M. G. .  
5pOkan IlkicKjell Terje Reve  
5pJason O`NeillTor Henrik Lind  
5pOkan IlkicUgne Aydin  
5pArne LieJolanta Karciauskiene  
5pFarzin AarabiLeiv M. G. .  
5pKjell Terje ReveÅsmund D.  
5pRune HalvorsenElisabeth Helleland  
 
BBGC - MT 5
Hoved, Double elimination
7pHåvard RaddumTor Magne UndelandFinale 
7pTor Magne UndelandElias KritikosSemifinale 
7pHåvard RaddumRune FærevågSemifinale 
7pRune FærevågJørn Inge Nesdal  
7pHåvard RaddumElias Kritikos  
7pRune FærevågIsmail Saberi  
7pTor Magne UndelandTor Vidal  
7pElias KritikosJørn Inge Nesdal  
7pTor VidalLars Killingberg  
7pRune FærevågTor Sævig  
7pJørn Inge NesdalTor Magne Undeland  
7pHåvard RaddumKim Henning Nordberg  
7pElias KritikosIsmail Saberi  
7pKim Henning NordbergYvonne Pasali   
7pTor Magne UndelandTor Sævig  
7pLars KillingbergRobert Emil Leistad  
7pIsmail SaberiTor Vidal  
7pElias KritikosRune Færevåg  
7pJørn Inge NesdalOlav Otterlei  
7pHåvard RaddumCathrine Fosse  
7pTor VidalYvonne Pasali   
7pTor Magne UndelandCathrine Fosse  
7pElias KritikosOlav Otterlei  
7pRune FærevågKim Henning Nordberg  
7pIsmail SaberiLars Killingberg  
7pJørn Inge NesdalRobert Emil Leistad  
7pTor SævigHåvard Raddum  
 
BBGK - Klubbturnering
Oppsamling
7pCarl B.Arne B.  
Cup
9pIda M. D.Astrit BöckerFinale 
7pAstrit BöckerArne Ludvig Faaren  
7pIda M. D.Terje Dalhaug  
7pIda M. D.Arne B.  
7pTerje DalhaugCarl B.  


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND