logo
Registrerte kamper 8. Oktober 2018
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

September 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Oktober 2018
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
November 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  
 
NOBGK - Klubbturnering
Oppsamling, Cup
5pArild StøaHenning V.Finale 
 
NOBGK - Klubbturnering
Hoved, Cup
5pKittil ØygardenBjørn Thorleif MartinsenFinale 
5pBjørn Thorleif MartinsenHenning V.  
5pKittil ØygardenArild Støa  
 
BBGC - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
9pIsmail SaberiTor SævigFinale 
7pTor SævigKim Henning Nordberg6. runde 
7pTor SævigTor Magne Undeland5. runde 
7pIsmail SaberiJørn Inge Nesdal5. runde 
7pTor Magne UndelandOlav Otterlei4. runde 
7pKim Henning NordbergJørn Inge Nesdal4. runde 
7pTor SævigIsmail Saberi4. runde 
7pIsmail SaberiEgon Holdhus3. runde 
7pKim Henning NordbergOlav Otterlei3. runde 
7pTor Magne UndelandCathrine Fosse3. runde 
7pJørn Inge NesdalTor Sævig3. runde 
7pOlav OtterleiTrond E. N.2. runde 
7pCathrine FosseKristin E. Jakhelln2. runde 
7pTor Magne UndelandYvonne Pasali 2. runde 
7pIsmail SaberiHannu Lyyjynen2. runde 
7pJørn Inge NesdalEgon Holdhus2. runde 
7pTor SævigKim Henning Nordberg2. runde 
7pJørn Inge NesdalKristin E. Jakhelln1. runde 
7pIsmail SaberiCathrine Fosse1. runde 
7pTor SævigTor Magne Undeland1. runde 
7pKim Henning NordbergHannu Lyyjynen1. runde 
7pEgon HoldhusTrond E. N.1. runde 
7pOlav OtterleiYvonne Pasali 1. runde 
 
BBGK - Klubbturnering
Cup
9pAstrit BöckerTerje DalhaugFinale 
7pAstrit BöckerLena Merethe Engan  
7pTerje DalhaugVictoria Jensen  
7pTerje DalhaugVigdis Engan  
 
SBGK - Klubbturnering
Oppsamling, Cup
7pHermod KvalvikKristian M.Finale 
7pHermod KvalvikElisabeth Helleland  
7pKristian M.Ugne Aydin  
7pElisabeth HellelandTor Henrik Lind  
7pTor Henrik LindPernille J.  
Hoved, Cup
7pJolanta KarciauskieneFarzin AarabiFinale 
7pFarzin AarabiRune Halvorsen3. runde 
7pJolanta KarciauskieneJason O`Neill3. runde 
7pFarzin AarabiElisabeth Helleland2. runde 
7pRune HalvorsenHermod Kvalvik2. runde 
7pJolanta KarciauskieneKristian M.2. runde 
7pJason O`NeillUgne Aydin2. runde 
7pJason O`NeillPernille J.1. runde 
7pUgne AydinTor Henrik Lind1. runde 
 
NBGF - Nettliga uke 38
13pMerzuk JugoHans Marius Eikseth  
13pElias KritikosAsbjørn Arntzen  
13pSven Wisløff-NilssenJørn Inge Nesdal  
13pElias KritikosEmil Green  
13pGeir PedersenRune Færevåg  
13pAsbjørn ArntzenJørn Inge Nesdal  
13pSvein Wang DybvikEmil Green  
13pZoran KrogstadKim Henning Nordberg  
13pZoran KrogstadAnita Marholm  
13pOlav OtterleiAnita Marholm  
13pOlav OtterleiKim Henning Nordberg  
13pOlav OtterleiJussi Haukioja  
13pTor SævigArne Lie  
13pMaria B. HoltungTor Henrik Lind  
13pØystein PettersenAre Romøren  
13pMaria B. HoltungØystein Pettersen  


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND