logo
Registrerte kamper 22. Oktober 2018
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

September 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Oktober 2018
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
November 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  
 
HABK - Klubbturnering
Gruppespill
7pOle J. R. O.Kristian ThulinFinale 
7pOle J. R. O.Susanne H.  
 
BBGK - Klubbturnering
Oppsamling
7pArne Ludvig FaarenLeif Richard Bårdsen  
Cup
9pEspen MoenAstrit BöckerFinale 
9pEspen MoenLeif Richard Bårdsen  
9pAstrit BöckerArne Ludvig Faaren  
 
BBGC - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
7pKim Henning NordbergRune FærevågFinale 
7pRune FærevågYvonne Pasali6. runde 
7pKim Henning NordbergTor V.6. runde 
7pKim Henning NordbergOlav Otterlei5. runde 
7pTor V.Yvonne Pasali5. runde 
7pTor V.Ismail Saberi4. runde 
7pYvonne PasaliOlav Otterlei4. runde 
7pRune FærevågTor Magne Undeland4. runde 
7pTor V.Rune Færevåg3. runde 
7pKim Henning NordbergTor Sævig3. runde 
7pTor Magne UndelandRobert Emil Leistad3. runde 
7pYvonne PasaliJørn Inge Nesdal3. runde 
7pOlav OtterleiJim-Remy Nesdal3. runde 
7pTor Magne UndelandThomas B. U.2. runde 
7pYvonne PasaliKim Henning Nordberg2. runde 
7pIsmail SaberiTor Sævig2. runde 
7pOlav OtterleiJørn Inge Nesdal2. runde 
7pRobert Emil LeistadKristin E. Jakhelln2. runde 
7pJim-Remy NesdalTor V.2. runde 
7pRune FærevågCathrine Fosse2. runde 
7pJørn Inge NesdalCathrine Fosse1. runde 
7pKim Henning NordbergIsmail Saberi1. runde 
7pOlav OtterleiThomas B. U.1. runde 
7pTor SævigJim-Remy Nesdal1. runde 
7pTor V.Kristin E. Jakhelln1. runde 
7pYvonne PasaliTor Magne Undeland1. runde 
7pRune FærevågRobert Emil Leistad1. runde 
 
SBGK - Klubbturnering
Hoved
7pFarzin AarabiHakan SariFinale 
7pHakan SariRune Halvorsen  
5pHakan SariFarzin Aarabi6. runde 
5pRune HalvorsenÅshild Færevåg5. runde 
5pFarzin AarabiFrank Halvard Østebø5. runde 
5pFarzin AarabiArne Lie4. runde 
5pÅshild FærevågRobert &. .4. runde 
5pHakan SariStein Roger Fossmo4. runde 
5pRune HalvorsenFrank Halvard Østebø4. runde 
5pFrank Halvard ØstebøErik Måland3. runde 
5pArne LieRobert &. .3. runde 
5pFarzin AarabiPetter Støldal3. runde 
5pRune HalvorsenHakan Sari3. runde 
5pStein Roger FossmoJason O`Neill3. runde 
5pÅshild FærevågElisabeth Helleland3. runde 
5pPetter StøldalNils Østenfor2. runde 
5pHakan SariElisabeth Helleland2. runde 
5pStein Roger FossmoRune Halvorsen2. runde 
3pArne LieAhmed H. .2. runde 
5pFrank Halvard ØstebøÅshild Færevåg2. runde 
5pRobert &. .Jason O`Neill2. runde 
5pFarzin AarabiTor Henrik Lind2. runde 
5pJason O`NeillArne Lie1. runde 
5pFrank Halvard ØstebøAhmed H. .1. runde 
5pFarzin AarabiStein Roger Fossmo1. runde 
5pRune HalvorsenNils Østenfor1. runde 
5pHakan SariPetter Støldal1. runde 
5pÅshild FærevågErik Måland1. runde 
5pRobert &. .Tor Henrik Lind1. runde 
 
IBGK - Klubbturnering
Gruppespill
5pJon Kristian RøysetAndre LarsenFinale 
5pMona H.Frode Bull Jæger  
5pJon Kristian RøysetMona H.  
5pFrode Bull JægerAndre Larsen  
5pAndre LarsenMona H.  
5pJon Kristian RøysetFrode Bull Jæger  
 
NBGF - Nettliga uke 40
13pRune FærevågVidar Osen   
13pRune FærevågBjørnar Kristoffersen  
13pSvein Wang DybvikAsbjørn Arntzen  
13pJohan BergstrømJørn Inge Nesdal  
13pAsbjørn ArntzenSven Wisløff-Nilssen  
13pGeir PedersenHans Marius Eikseth  
13pMaria B. HoltungYvonne Pasali  
13pMaria B. HoltungNiki Dimitrakopoulou  
13pYvonne PasaliSleiman Arida  


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND