logo
Registrerte kamper 23. Oktober 2018
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

September 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Oktober 2018
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
November 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  
 
ARBGK - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
5pTofigh FarabiAgan DizdarevicFinale 
5pAgan DizdarevicTofigh Farabi5. runde 
5pTofigh FarabiAgan Dizdarevic4. runde 
5pTofigh FarabiKjell Arne Borge3. runde 
5pAgan DizdarevicMunib Dizdarevic3. runde 
5pKjell Arne BorgeKonstantinos Kokogias2. runde 
5pTofigh FarabiMunib Dizdarevic2. runde 
5pMunib DizdarevicKjell Arne Borge1. runde 
5pAgan DizdarevicKonstantinos Kokogias1. runde 
 
Osloligaen Høst - 2018
Hoved, Double elimination
3pChristopher HedbergGaute AndersenFinale 
3pGaute AndersenKarl Frogner7. runde 
3pKarl FrognerStig Thomas6. runde 
3pChristopher HedbergMorten Bjellås6. runde 
3pGaute AndersenZoran Krogstad5. runde 
3pMorten BjellåsThom Espen Brevig5. runde 
3pChristopher HedbergKarl Frogner5. runde 
3pGaute AndersenEspen Frafjord4. runde 
3pStig ThomasHidajet Eminovic4. runde 
3pThom Espen BrevigShahab Ghodsi4. runde 
3pChristopher HedbergRahim Salimi4. runde 
3pKarl FrognerZoran Krogstad4. runde 
5pShahab GhodsiLinda Dedekam3. runde 
5pStig ThomasMikkel Alm3. runde 
5pThom Espen BrevigAnton Prasolov3. runde 
5pGaute AndersenMonica Unosen3. runde 
5pEspen FrafjordIlijas Slezovic3. runde 
5pChristopher HedbergThomas Sundin3. runde 
5pZoran KrogstadMorten Bjellås3. runde 
5pKarl FrognerHidajet Eminovic3. runde 
5pLinda DedekamHans Liby2. runde 
5pAnton PrasolovJoakim Møller Rohde2. runde 
5pThom Espen BrevigWenche V.2. runde 
5pMonica UnosenNicolai Neset2. runde 
5pStig ThomasGaute Andersen2. runde 
5pMorten BjellåsThomas Sundin2. runde 
5pHidajet EminovicEspen Frafjord2. runde 
5pKarl FrognerMikkel Alm2. runde 
5pZoran KrogstadRahim Salimi2. runde 
5pChristopher HedbergShahab Ghodsi2. runde 
5pMorten BjellåsWenche V.1. runde 
5pChristopher HedbergHans Liby1. runde 
5pThomas SundinNicolai Neset1. runde 
5pRahim SalimiMonica Unosen1. runde 
5pMikkel AlmLinda Dedekam1. runde 
5pGaute AndersenThom Espen Brevig1. runde 
5pShahab GhodsiJoakim Møller Rohde1. runde 
5pHidajet EminovicIlijas Slezovic1. runde 
5pEspen FrafjordStig Thomas1. runde 
5pZoran KrogstadAnton Prasolov1. runde 
 
SABGK - Klubbturnering
Double elimination
5pAhmed H. .Thorleif ReisvoldFinale 
5pAhmed H. .Thorleif Reisvold4. runde 
5pAhmed H. .Recep Y.3. runde 
5pAhmed H. .Hakan Sari2. runde 
5pThorleif ReisvoldRecep Y.2. runde 
5pRecep Y.Ahmed H. .1. runde 
5pThorleif ReisvoldHakan Sari1. runde 


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND