logo
Registrerte kamper 22. November 2018
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Oktober 2018
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
November 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  
Desember 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  
 
Osloserien
Lagturnering
13pRoy EiksethRonny Sandvik  
13pZoran KrogstadThom Espen Brevig  
13pHenning R.Gaute Andersen  
13pChristopher HedbergCamilla Skipnes  
13pDagfinn SnarheimEirik Magne Johansen  
13pKarl FrognerFred Westerby  
13pTorkel HaugødegårdRahim Salimi  
13pMerzuk JugoTore Eklund Fredriksen  
13pMikkel AlmHåkan Åkerstrand  
 
TBGK - Klubbturnering
5pJussi HaukiojaØyvind SkarsemFinale 
5pØyvind SkarsemJussi Haukioja  
3pØyvind SkarsemFrode Vikhals  
5pJussi HaukiojaØyvind Skarsem  
3pFrode VikhalsRonny Andre Espenes  
3pRonny Andre EspenesNasim Dadgostar  
3pFrode VikhalsLene Kristin Thuseth  
3pRonny Andre EspenesKaia Osbakk  
5pØyvind SkarsemFrode Vikhals  
5pJussi HaukiojaNasim Dadgostar  
5pFrode VikhalsRonny Andre Espenes  
5pØyvind SkarsemKaia Osbakk  
5pNasim DadgostarLene Kristin Thuseth  
 
NBK - Klubbturnering
Hoved, Gruppespill
5pJakob CohenChristine SchillingFinale 
7pOle FrøslieJakob Cohen  
7pChristine SchillingHelge Iversen  
7pHåvard HafskjoldAre Romøren  
7pJakob CohenHelge Iversen  
7pAre RomørenOle Frøslie  
7pChristine SchillingHåvard Hafskjold  
7pHelge IversenAre Romøren  
7pJakob CohenChristine Schilling  
7pHåvard HafskjoldOle Frøslie  
7pChristine SchillingAre Romøren  
7pHelge IversenOle Frøslie  
7pJakob CohenHåvard Hafskjold  
7pChristine SchillingOle Frøslie  
7pJakob CohenAre Romøren  
7pHelge IversenHåvard Hafskjold  
 
BBGC - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
7pHans Marius EiksethIsmail SaberiFinale 
7pHans Marius EiksethIsmail Saberi  
7pIsmail SaberiLars Killingberg5. runde 
7pIsmail SaberiYvonne Pasali 4. runde 
7pLars KillingbergOlav Otterlei4. runde 
7pHans Marius EiksethTor Magne Undeland4. runde 
7pTor Magne UndelandYvonne Pasali 3. runde 
7pHans Marius EiksethOlav Otterlei3. runde 
7pIsmail SaberiKim Henning Nordberg3. runde 
7pYvonne Pasali Rune Færevåg2. runde 
7pIsmail SaberiCathrine Fosse2. runde 
7pHans Marius EiksethLars Killingberg2. runde 
7pOlav OtterleiKim Henning Nordberg2. runde 
7pTor Magne UndelandJørn Inge Nesdal2. runde 
7pOlav OtterleiTor Magne Undeland1. runde 
7pKim Henning NordbergHans Marius Eikseth1. runde 
7pLars KillingbergCathrine Fosse1. runde 
7pYvonne Pasali Jørn Inge Nesdal1. runde 
7pIsmail SaberiRune Færevåg1. runde 


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND