logo
Registrerte kamper 27. November 2018
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Oktober 2018
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
November 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  
Desember 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  
 
ARBGK - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
5pAgan DizdarevicKjell Arne BorgeFinale 
5pKjell Arne BorgeTofigh Farabi4. runde 
5pTofigh FarabiMunib Dizdarevic3. runde 
5pAgan DizdarevicKjell Arne Borge3. runde 
5pKjell Arne BorgeKetil Sortland2. runde 
5pAgan DizdarevicMunib Dizdarevic2. runde 
5pAgan DizdarevicTofigh Farabi1. runde 
5pMunib DizdarevicKetil Sortland1. runde 
 
Mesterturnering nr.11- Oslo
Oppsamling, Cup
3pHans LibyJostein FloodFinale 
3pHans LibyEmil GreenSemifinale 
3pJostein FloodDagfinn SnarheimSemifinale 
 
Mesterturnering nr.11- Oslo
Hoved, Cup
5pChristopher HedbergLinda DedekamFinale 
5pChristopher HedbergMorten BjellåsSemifinale 
5pLinda DedekamMerzuk JugoSemifinale 
5pMorten BjellåsHans LibyKvartfinale 
5pChristopher HedbergEmil GreenKvartfinale 
5pLinda DedekamDagfinn SnarheimKvartfinale 
5pMerzuk JugoJostein FloodKvartfinale 
3pMorten BjellåsChristian Andersson3. runde 
3pDagfinn SnarheimMarianne Husum3. runde 
3pLinda DedekamHidajet Eminovic3. runde 
3pMerzuk JugoIlijas Slezovic3. runde 
3pLinda DedekamHåkon Tannæs2. runde 
3pHidajet EminovicCamilla Skipnes2. runde 
3pIlijas SlezovicSerif Jugo 2. runde 
3pMerzuk JugoKarl Frogner2. runde 
3pCamilla SkipnesZoran Krogstad1. runde 
3pIlijas SlezovicMikkel Alm1. runde 
3pSerif Jugo Rahim Salimi1. runde 
3pMerzuk JugoStig Thomas1. runde 
3pKarl FrognerArne Vestrheim1. runde 
 
Mesterturnering nr.11- Oslo
Kvalifisering, Cup
5pHans LibyMorten Bjellås3. runde 
5pChristopher HedbergChristian Andersson3. runde 
5pEmil GreenMarianne Husum3. runde 
5pJostein FloodDagfinn Snarheim3. runde 
5pMorten BjellåsZoran Krogstad2. runde 
5pHans LibyIlijas Slezovic2. runde 
5pChristian AnderssonRahim Salimi2. runde 
5pChristopher HedbergMerzuk Jugo2. runde 
5pEmil GreenKarl Frogner2. runde 
5pMarianne HusumHidajet Eminovic2. runde 
5pDagfinn SnarheimLinda Dedekam2. runde 
5pJostein FloodHåkon Tannæs2. runde 
5pMarianne HusumArne Vestrheim1. runde 
5pLinda DedekamStig Thomas1. runde 
5pDagfinn SnarheimSerif Jugo 1. runde 
5pJostein FloodMikkel Alm1. runde 
5pHåkon TannæsCamilla Skipnes1. runde 


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND