logo
Registrerte kamper 8. Desember 2018
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

November 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  
Desember 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  
Januar 2019
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
 
IBGK - Bymesterskap
Hoved, Double elimination
7pJohan BergstrømPer E. K.Finale 
7pJohan BergstrømAndre Larsen6. runde 
7pJohan BergstrømJon Kristian Røyset5. runde 
7pAndre LarsenPer E. K.5. runde 
7pJon Kristian RøysetHåvard R.4. runde 
7pPer E. K.Johan Bergstrøm4. runde 
7pAndre LarsenBjarte H.3. runde 
7pJohan BergstrømMona H.3. runde 
7pPer E. K.Jon Kristian Røyset3. runde 
7pBjarte H.Geir Pedersen2. runde 
7pAndre LarsenJussi P.2. runde 
7pJohan BergstrømFrode Bull Jæger2. runde 
7pPer E. K.Håvard R.2. runde 
7pJon Kristian RøysetMona H.2. runde 
7pHåvard R.Andre Larsen1. runde 
7pPer E. K.Bjarte H.1. runde 
7pJohan BergstrømGeir Pedersen1. runde 
7pJon Kristian RøysetFrode Bull Jæger1. runde 
7pMona H.Jussi P.1. runde 
 
BBGK - Klubbturnering
Monrad
9pAstrit BöckerJohn JahreieFinale 
7pAstrit BöckerVigdis EnganSemifinale 
7pJohn JahreieVictoria JensenSemifinale 
7pVictoria JensenArne Ludvig Faaren  
7pAstrit BöckerCarl B.  
7pJohn JahreieLena Merethe Engan  
7pArne Ludvig FaarenCarl B.  
7pVictoria JensenAstrit Böcker  
7pJohn JahreieVigdis Engan  
7pLena Merethe EnganCarl B.  
7pVigdis EnganVictoria Jensen  
7pJohn JahreieAstrit Böcker  
7pLena Merethe EnganArne Ludvig Faaren  
7pJohn JahreieVictoria Jensen  
7pAstrit BöckerVigdis Engan  
7pJohn JahreieCarl B.  
7pAstrit BöckerArne Ludvig Faaren  
7pVigdis EnganLena Merethe Engan  
 
BBGC - Klubbturnering
Jackpot
7pOlav OtterleiTor Magne UndelandFinale 
7pOlav OtterleiYvonne Pasali   
7pTor Magne UndelandStig Hjertnes  
 
BBGC - MT 15
Hoved, Double elimination
7pHalvor LosnedahlTor SævigFinale 
7pHalvor LosnedahlLars Killingberg7. runde 
7pTor SævigLars Killingberg6. runde 
7pTor SævigElias Kritikos5. runde 
7pLars KillingbergKim Henning Nordberg5. runde 
7pHalvor LosnedahlTor Vidal5. runde 
7pHalvor LosnedahlIsmail Saberi4. runde 
7pElias KritikosKristin E. Jakhelln4. runde 
7pKim Henning NordbergTor Vidal4. runde 
7pTor SævigJørn Inge Nesdal4. runde 
7pTor VidalElias Kritikos3. runde 
7pLars KillingbergHalvor Losnedahl3. runde 
7pTor SævigKim Henning Nordberg3. runde 
7pJørn Inge NesdalEgon Holdhus3. runde 
7pKristin E. JakhellnIsmail Saberi3. runde 
7pKim Henning NordbergJørn Inge Nesdal2. runde 
7pLars KillingbergOlav Otterlei2. runde 
7pIsmail SaberiCathrine Fosse2. runde 
7pHalvor LosnedahlTor Magne Undeland2. runde 
7pEgon HoldhusKristin E. Jakhelln2. runde 
7pElias KritikosYvonne Pasali 2. runde 
7pTor SævigStig Hjertnes2. runde 
7pTor VidalOlav Otterlei1. runde 
7pElias KritikosCathrine Fosse1. runde 
7pHalvor LosnedahlYvonne Pasali 1. runde 
7pKim Henning NordbergTor Magne Undeland1. runde 
7pIsmail SaberiEgon Holdhus1. runde 
7pLars KillingbergStig Hjertnes1. runde 
7pKristin E. JakhellnTor Sævig1. runde 
 
Osloserien avslutning
Lagturnering
13pJostein FloodTore Eklund Fredriksen  
13pSondre RikeArne Vestrheim  
13pHans LibyHåkan Åkerstrand  
13pStig ThomasRonny Andre Espenes  
13pCamilla SkipnesMorten Bjellås  
13pEirik Magne JohansenMikkel Alm  
13pGaute AndersenMarianne Husum  
13pMagnar NaustdalslidAdler Suhr  
13pThom Espen BrevigHenriette Stensdal  
13pRahim SalimiHans Liby  
13pArne VestrheimSerif Jugo   
13pJostein FloodStig Thomas  
13pKristian StegenborgZoran Krogstad  
13pDagfinn SnarheimHenning R.  
13pJohnny Kurisaki TønnessenHenriette Stensdal  
13pKathrine LangjordGaute Andersen  
13pSondre RikeThomas Sundin  
13pMariann ModalenRonny Sandvik  


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND