logo
Registrerte kamper 22. Januar 2019
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Desember 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  
Januar 2019
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Februar 2019
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
 
NOBGK - Klubbturnering
Oppsamling, Cup
5pTerje MalmArild StøaFinale 
5pTerje MalmMorten Gjerde  
 
NOBGK - Klubbturnering
Hoved, Cup
5pKittil ØygardenBjørn Thorleif MartinsenFinale 
5pBjørn Thorleif MartinsenArve B.  
5pKittil ØygardenAlin Moldovan  
5pBjørn Thorleif MartinsenArild Støa  
5pKittil ØygardenTerje Malm  
5pAlin MoldovanMorten Gjerde  
 
ARBGK - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
5pAgan DizdarevicTofigh FarabiFinale 
5pTofigh FarabiKonstantinos Kokogias4. runde 
5pAgan DizdarevicSleiman Arida3. runde 
5pKonstantinos KokogiasTofigh Farabi3. runde 
5pTofigh FarabiKjell Arne Borge2. runde 
5pSleiman AridaMunib Dizdarevic2. runde 
5pAgan DizdarevicKonstantinos Kokogias2. runde 
5pAgan DizdarevicKjell Arne Borge1. runde 
5pTofigh FarabiMunib Dizdarevic1. runde 
5pKonstantinos KokogiasSleiman Arida1. runde 
 
Mesterturnering nr.1 - Oslo
Oppsamling, Cup
3pJostein FloodFred WesterbyFinale 
3pFred WesterbyMorten BjellåsSemifinale 
3pJostein FloodHåvard HafskjoldSemifinale 
Hoved, Double elimination
5pKarl FrognerShahab GhodsiFinale 
5pShahab GhodsiMikkel AlmSemifinale 
5pKarl FrognerDagfinn SnarheimSemifinale 
5pMikkel AlmFred WesterbyKvartfinale 
5pShahab GhodsiMorten BjellåsKvartfinale 
5pDagfinn SnarheimJostein FloodKvartfinale 
5pKarl FrognerHåvard HafskjoldKvartfinale 
3pJostein FloodChristopher Hedberg4. runde 
3pMikkel AlmSerif Jugo 4. runde 
3pKarl FrognerThom Espen Brevig4. runde 
3pMorten BjellåsEmil Green4. runde 
3pKarl FrognerZoran Krogstad3. runde 
3pThom Espen BrevigTorkel Haugødegård3. runde 
3pEmil GreenIlijas Slezovic3. runde 
3pMorten BjellåsMerzuk Jugo3. runde 
3pKarl FrognerHidajet Eminovic2. runde 
3pZoran KrogstadEspen Moen2. runde 
3pThom Espen BrevigNicolai Neset2. runde 
3pTorkel HaugødegårdRoy Eikseth2. runde 
3pEmil GreenRahim Salimi2. runde 
3pIlijas SlezovicChristian Andersson2. runde 
3pMorten BjellåsPernille R.2. runde 
3pMerzuk JugoStig Thomas2. runde 
3pChristian AnderssonPeter Hopwood1. runde 
3pIlijas SlezovicPeer M.1. runde 
3pMorten BjellåsMarianne Husum1. runde 
3pPernille R.Terje Kvistbråten1. runde 
3pStig ThomasYasin Aktas1. runde 
3pMerzuk JugoHans Liby1. runde 
Kvalifisering, Cup
5pFred WesterbyChristopher Hedberg3. runde 
5pHåvard HafskjoldJostein Flood3. runde 
5pDagfinn SnarheimSerif Jugo 3. runde 
5pShahab GhodsiMikkel Alm3. runde 
5pFred WesterbyHidajet Eminovic2. runde 
5pChristopher HedbergKarl Frogner2. runde 
5pHåvard HafskjoldZoran Krogstad2. runde 
5pJostein FloodEspen Moen2. runde 
5pDagfinn SnarheimThom Espen Brevig2. runde 
5pSerif Jugo Nicolai Neset2. runde 
5pShahab GhodsiRoy Eikseth2. runde 
5pMikkel AlmTorkel Haugødegård2. runde 
5pKarl FrognerChristian Andersson1. runde 
5pChristopher HedbergPeer M.1. runde 
5pZoran KrogstadMorten Bjellås1. runde 
5pHåvard HafskjoldPernille R.1. runde 
5pEspen MoenYasin Aktas1. runde 
5pJostein FloodMerzuk Jugo1. runde 
5pDagfinn SnarheimHans Liby1. runde 
5pThom Espen BrevigStig Thomas1. runde 
5pNicolai NesetTerje Kvistbråten1. runde 
5pSerif Jugo Marianne Husum1. runde 
5pRoy EiksethIlijas Slezovic1. runde 
5pShahab GhodsiPeter Hopwood1. runde 
5pMikkel AlmRahim Salimi1. runde 
5pTorkel HaugødegårdEmil Green1. runde 


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND