logo
Registrerte kamper 19. Februar 2019
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Januar 2019
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Februar 2019
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Mars 2019
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
NOBGK - Klubbturnering
Hoved
5pTerje MalmMorten GjerdeFinale 
5pMorten GjerdeKittil Øygarden  
5pTerje MalmKittil Øygarden  
 
ARBGK - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
5pMunib DizdarevicSusanne OmmundsenFinale 
5pSusanne OmmundsenVidar Aas6. runde 
5pMunib DizdarevicDarius Shah5. runde 
5pSusanne OmmundsenVidar Aas5. runde 
5pSusanne OmmundsenDarius Shah4. runde 
5pMunib DizdarevicAgan Dizdarevic4. runde 
5pVidar AasKetil Sortland3. runde 
5pMunib DizdarevicKonstantinos Kokogias3. runde 
5pAgan DizdarevicSusanne Ommundsen3. runde 
5pDarius ShahKetil Sortland2. runde 
5pKonstantinos KokogiasSleiman Arida2. runde 
5pVidar AasMagrete M. B.2. runde 
5pSusanne OmmundsenMunib Dizdarevic2. runde 
5pAgan DizdarevicMaria Puntervold2. runde 
5pSusanne OmmundsenKonstantinos Kokogias1. runde 
5pVidar AasMaria Puntervold1. runde 
5pDarius ShahAgan Dizdarevic1. runde 
5pMunib DizdarevicSleiman Arida1. runde 
5pKetil SortlandMagrete M. B.1. runde 
 
Mesterturnering nr.3 - Oslo
Oppsamling, Cup
3pFred WesterbySerif Jugo Finale 
3pSerif Jugo Christopher HedbergSemifinale 
3pFred WesterbyJoakim Møller RohdeSemifinale 
Hoved, Double elimination
5pGaute AndersenKarl FrognerFinale 
5pKarl FrognerChristine SchillingSemifinale 
5pGaute AndersenTorkel HaugødegårdSemifinale 
5pKarl FrognerJoakim Møller RohdeKvartfinale 
5pChristine SchillingFred WesterbyKvartfinale 
5pTorkel HaugødegårdSerif Jugo Kvartfinale 
5pGaute AndersenChristopher HedbergKvartfinale 
3pChristopher HedbergChristian Andersson4. runde 
3pGaute AndersenMerzuk Jugo4. runde 
3pChristine SchillingStig Thomas4. runde 
3pSerif Jugo Marianne Husum4. runde 
3pStig ThomasRahim Salimi3. runde 
3pChristine SchillingJostein Flood3. runde 
3pMarianne HusumMikkel Alm3. runde 
3pSerif Jugo Ilijas Slezovic3. runde 
3pStig ThomasHidajet Eminovic2. runde 
3pRahim SalimiEmil Green2. runde 
3pChristine SchillingZoran Krogstad2. runde 
3pJostein FloodPernille Rosendal2. runde 
3pMarianne HusumYasin Aktas2. runde 
3pMikkel AlmLinda Dedekam2. runde 
3pIlijas SlezovicMichail Primikiris2. runde 
3pSerif Jugo Eleftherios Karagiannopoulos2. runde 
3pSerif Jugo Nicolai Neset1. runde 
Kvalifisering, Cup
5pKarl FrognerChristian Andersson3. runde 
5pJoakim Møller RohdeChristopher Hedberg3. runde 
5pFred WesterbyGaute Andersen3. runde 
5pTorkel HaugødegårdMerzuk Jugo3. runde 
5pChristian AnderssonStig Thomas2. runde 
5pKarl FrognerHidajet Eminovic2. runde 
5pJoakim Møller RohdeRahim Salimi2. runde 
5pChristopher HedbergEmil Green2. runde 
5pFred WesterbyChristine Schilling2. runde 
5pGaute AndersenZoran Krogstad2. runde 
5pTorkel HaugødegårdJostein Flood2. runde 
5pMerzuk JugoPernille Rosendal2. runde 
5pChristopher HedbergSerif Jugo 1. runde 
5pChristine SchillingNicolai Neset1. runde 
5pFred WesterbyEleftherios Karagiannopoulos1. runde 
5pGaute AndersenMichail Primikiris1. runde 
5pZoran KrogstadIlijas Slezovic1. runde 
5pJostein FloodLinda Dedekam1. runde 
5pTorkel HaugødegårdMikkel Alm1. runde 
5pPernille RosendalMarianne Husum1. runde 
5pMerzuk JugoYasin Aktas1. runde 


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND