logo
Registrerte kamper 2. April 2019
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Mars 2019
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
April 2019
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  
Mai 2019
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
 
ARBGK - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
5pSleiman AridaTofigh FarabiFinale 
5pTofigh FarabiKjell Arne Borge5. runde 
5pSleiman AridaDarius Shah5. runde 
5pTofigh FarabiMunib Dizdarevic4. runde 
5pKjell Arne BorgeDarius Shah4. runde 
5pSleiman AridaKjell Arne Borge3. runde 
5pDarius ShahTofigh Farabi3. runde 
5pTofigh FarabiSleiman Arida2. runde 
5pKjell Arne BorgeMaria Puntervold2. runde 
5pMunib DizdarevicAgan Dizdarevic2. runde 
5pKjell Arne BorgeAgan Dizdarevic1. runde 
5pSleiman AridaMunib Dizdarevic1. runde 
5pDarius ShahMaria Puntervold1. runde 
 
NOBGK - Klubbturnering
Hoved
5pZiaulhaq MalakhelAlin Moldovan  
5pKittil ØygardenBjørn Thorleif Martinsen  
5pMorten GjerdeBjørn Thorleif MartinsenFinale 
5pZiaulhaq MalakhelMorten Gjerde  
5pAlin MoldovanKittil Øygarden  
5pMorten GjerdeAlin Moldovan  
5pZiaulhaq MalakhelKittil Øygarden  
5pBjørn Thorleif MartinsenAlin Moldovan  
5pMorten GjerdeKittil Øygarden  
 
Mesterturnering nr.6 - Oslo
Oppsamling, Cup
3pRahim SalimiStein WelleFinale 
3pRahim SalimiPernille RosendalSemifinale 
3pStein WelleJakob CohenSemifinale 
Hoved, Cup
5pSerif Jugo Dagfinn SnarheimFinale 
5pSerif Jugo Marianne HusumSemifinale 
5pDagfinn SnarheimSondre RikeSemifinale 
5pMarianne HusumRahim SalimiKvartfinale 
5pSerif Jugo Jakob CohenKvartfinale 
5pSondre RikePernille RosendalKvartfinale 
5pDagfinn SnarheimStein WelleKvartfinale 
3pDagfinn SnarheimChristopher Hedberg5. runde 
3pStein WelleMonica Unosen5. runde 
3pSerif Jugo Håkon Møstad5. runde 
3pPernille RosendalEmil Green5. runde 
3pSerif Jugo Zoran Krogstad4. runde 
3pHåkon MøstadJoakim Møller Rohde4. runde 
3pPernille RosendalMichail Primikiris4. runde 
3pEmil GreenMerzuk Jugo4. runde 
3pSerif Jugo Jostein Flood3. runde 
3pZoran KrogstadAtle von der Fehr3. runde 
3pHåkon MøstadFred Westerby3. runde 
3pJoakim Møller RohdeHans Liby3. runde 
3pMichail PrimikirisRonny Sandvik3. runde 
3pPernille RosendalLinda Dedekam3. runde 
3pMerzuk JugoIlijas Slezovic3. runde 
3pEmil GreenEspen Moen3. runde 
3pMichail PrimikirisNicolai Neset2. runde 
3pRonny SandvikChristine Schilling2. runde 
3pPernille RosendalThom Espen Brevig2. runde 
3pLinda DedekamKarl Frogner2. runde 
3pMerzuk JugoPer Fuglesang2. runde 
3pIlijas SlezovicTerje Kvistbråten2. runde 
3pEspen MoenFredrik Andreas Dahl2. runde 
3pEmil GreenChristian Andersson2. runde 
3pEmil GreenStig Thomas1. runde 
3pChristian AnderssonTor B.1. runde 
Kvalifisering, Cup
5pMarianne HusumDagfinn Snarheim4. runde 
5pRahim SalimiChristopher Hedberg4. runde 
5pJakob CohenStein Welle4. runde 
5pSondre RikeMonica Unosen4. runde 
5pMarianne HusumJostein Flood3. runde 
5pDagfinn SnarheimSerif Jugo 3. runde 
5pRahim SalimiAtle von der Fehr3. runde 
5pChristopher HedbergZoran Krogstad3. runde 
5pJakob CohenFred Westerby3. runde 
5pStein WelleHåkon Møstad3. runde 
5pSondre RikeHans Liby3. runde 
5pMonica UnosenJoakim Møller Rohde3. runde 
5pMarianne HusumStig Thomas2. runde 
5pJostein FloodChristian Andersson2. runde 
5pDagfinn SnarheimTor B.2. runde 
5pSerif Jugo Emil Green2. runde 
5pAtle von der FehrEspen Moen2. runde 
5pRahim SalimiFredrik Andreas Dahl2. runde 
5pZoran KrogstadIlijas Slezovic2. runde 
5pChristopher HedbergTerje Kvistbråten2. runde 
5pJakob CohenPer Fuglesang2. runde 
5pFred WesterbyMerzuk Jugo2. runde 
5pHåkon MøstadLinda Dedekam2. runde 
5pStein WelleKarl Frogner2. runde 
5pSondre RikePernille Rosendal2. runde 
5pHans LibyThom Espen Brevig2. runde 
5pJoakim Møller RohdeChristine Schilling2. runde 
5pMonica UnosenMichail Primikiris2. runde 
3pMichail PrimikirisRonny Sandvik1. runde 
3pMonica UnosenNicolai Neset1. runde 


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND