logo


Backgammon Norges bymestere
Av Karl Frogner, 11. Desember 2016 12:26
Sist endret 29. Desember 2021 17:13
 
Her finner man oversikten over bymesterskapene i backgammon Norge


Bymesterskapene i backgammon Norge

Oslo

År Bymester Finalist
2021 Hall Skåra Ilijas Slezovic
2020 Hans Liby Atle von der Fehr
2019 Christopher Hedberg Yasin Aktas
2018 Håkon Tannæs Hans Liby
2017 Anders Skjelde Arne Vestrheim
2016 Bjørnar Kristoffersen Rune Halvorsen
2015 Sondre Rike Hall Skåra
2014 Shahab Ghodsi Karl Frogner
2013 Christopher Hedberg Terje Pedersen
2012 Hall Skåra Håkon Møstad
2011 Sven Eldar Malvåg Eirik Magne Johansen
2010 Hall Skåra Jostein Flood
2009 Sondre Rike Odin Spillum Svendsen
2008 Jostein Flood Sondre Rike
2007 Hans Liby Are Haugan
2006 Hanna Nilsson Svein Dybvik
2005 Frank Stenersen Ole Friis Iversen
2004 Karl Frogner Johnny K Toennessen
2003 Frank Stenersen Magnar Naustalslid
2002 Stein Welle Eirik Milch Gebhardt
2001 Eirik Magne Johansen Victor M Petersen

Bergen

År Bymester Finalist
2021 Olav Otterlei Jorn Inge Nesdal
2020 Robert Emil Leistad Erik M Throndsen
2019 Jim Remy Nesdal Halvor Losmedahl
2018 Hannu Lyyjynen Rune Færevåg
2017 Shaoul Dery Tor Vidal
2016 Rune Halvorsen Ismail Saberi
2015 Kim Nordberg Ole Kvamme
2014 Jørn Inge Nesdal Rune Færevåg
2013 Jørn Inge Nesdal Rune Halvorsen
2012 Bjørnar Pettersen Jim Remy Nesdal
2011 Ole Kvamme Hans Liby
2010 Rune Færevåg Fred Westerby
2009 Jim Remy Nesdal Fred Westerby
2008 Rune Færevåg Jørn Inge Nesdal
2007 Halvor Losnedahl Arild Sæther
2006 Rune Færevåg Farzin Aarabi
2005 Håvard Raddum Stian Indrevold
2004 Jon Kristian Røyset Håvard Raddum
2003 Trond Birkeland Anbjørn Vada
2002 Hans Atle Hjelmen Julian Hodgson
2001 Halvor Losnedahl Olav Otterlei
2000 Hans Marius Eikseth Halvor Losnedahl
1997 Ole Kvamme Asbjørn Tømte

Trondheim

År Bymester Finalist
2021 Aleksandar Stojnic Øyvind Skarsem
2020 Øyvind Skarsem Hans Marius Eikseth
2019 Kaia Osbakk Jussi Haukioja
2018 Hans Marius Eikseth Nasim Dadgostar
2009 Linda G Opheim Dagfinn Snarheim
2008 Johannes Skarsem Eirik Ellingsen
2007 Elin Haug Nilsen Rune Færevåg
2006 Hans Marius Eikseth Øyvind Skarsem
2001 Stein Welle Asbjørn Arntzen
1997 Eirik Milch Gebhardt Mehran Emadipour
1996 Stein Welle Jostein Flood
1995 Eirik Milch Gebhardt Mehran Emadipour

Stavanger

År Bymester Finalist
2021 Elliot Kim Jørpeland Karl Frogner
2020 Andre Larsen Jason O`Neill
2019 Kjell Terje Reve Odd C Cappelen
2018 Elias Kritikos Rune Halvorsen
2017 Rune Færevåg Dagfinn Snarheim
2016 Farzin Aarabi Tore Nådland
2015 Karl Frogner Dagfinn Snarheim
2014 Farzin Aarabi Dagfinn Snarheim
2013 Karl Frogner Thorleif Reisvold
2012 Espen Fredriksen Karl Frogner
2011 Elliot Kim Jørpeland Dagfinn Snarheim
2010 Farzin Aarabi Kjell Terje Reve
2009 Farzin Aarabi Thorleif Reisvold
2008 Rune Færevåg Thorleif Reisvold
2004 Frank Stenersen Knut Kvål Pedersen
2003 Hans Liby Bjørn Inge H Lorentzen

Drammen

År Bymester Finalist
2021 Dagfinn Snarheim Ilias Gidas
2020 Dagfinn Snarheim Hans Marius Eikseth
2019 Jostein Flood Geir Grimnes
2018 Thorleif Reisvold Håkon Møstad
2017 Kim H Nordberg Dagfinn Snarheim
2016 Stein Welle Mikkel Alm
2015 Christopher Hedberg Karl Frogner
2014 Sondre Rike Hans Liby
2013 Sondre Rike Are Elgåen
2012 Sondre Rike Espen Fredriksen
2011 Espen Fredriksen Hanna Thorsen
2010 Espen Fredriksen Håkon Tannaes
2009 Espen Fredriksen Bjørnar Kristoffersen
2008 Karl Frogner Jostein Flood
2007 Odin Spillum Svendsen Arve Heggem
2006 Hans Liby Eirik Magne Johansen

Tromsø

År Bymester Finalist
2021 Rune Halvorsen Hanna Thorsen
2018 Johan Bergstrøm Per Egil Kummervold
2008 Jon Kristian Røyset Sverre Karlsen
2006 Andre Larsen Jon Kristian Røyset
2005 Jon Kristian Røyset Stein Roald Eliassen
2003 Andre Larsen Frode Berntsen
2002 Sven Wisløff Nilssen Andre Larsen
2001 Stein Roald Eliassen Nils Ravnboe
2000 Frode Bull Jæger Eirik Svendsen
1999 Ole Friis Iversen Frode Bull Jæger

Bodø

År Bymester Finalist
2019 Astrit Böcker Henrik Bechstrøm
2018 Henning Mæhlen Astrit Bøcker
2017 Henning Mæhlen Ida Mari Dalmo
2016 Asbjørn Arntzen Arne Barosen
2015 Arne Kristian Nordhei Kim H Nordberg
2014 Silje Marie Tollåli Henning Mæhlen
2013 Arne Ludvig Faaren Silje Marie Tollåli
2012 Lena Merethe Engan Astrit Bøcker
2011 Henrik Mathias Bechstrøm Terje Dalhaug
2010 Hall Skåra Trond Dalhaug
2009 Henning Mæhlen Trond Dalhaug
2008 Leif Richard Bårdsen Kristian Jensen
2007 Bjærnar Kristoffersen Jørn Åselid
2006 Asbjørn Arntzen Karl Frogner
2005 Svein Dybvik Stig Frode Sørdahl
2004 Asbjørn Arntzen Øyvind Bjoerkås
2003 Svein Dybvik Asbjørn Arntzen
2002 Asbjørn Arntzen Martha Cecilie Gjelseth
2001 Espen Sandal Asbjørn Arntzen
2000 Geir Pedersen Asbjørn Arntzen
1999 Eirik Milch Gebhardt Trond Dalhaug

Haugesund

År Bymester Finalist
2017 Rune Færevåg Rune Halvorsen
2015 Thorleif Reisvold Georg Folkvord
2014 Karl Frogner Stein Roger Fossmo

Sandnes

År Bymester Finalist
2021 Bjørnar Kristoffersen Thorleif Reisvold
2020 Rune Færstad Yvonne Pasali
2019 Arne Lie Kjell Terje Reve
2018 Yvonne Pasali Jussi Haukioja

Horten og Tønsberg

År Bymester Finalist
2021 Gaute Andersen Jostein Flood
2020 Eirik Magne Johansen Sven Eldar Malvåg
2019 Yaghoub Ghabeli Merzuk Jugo
2017 Are Karlsen Sondre Rike
2016 Sondre Rike Alf Henning Bekkevik
2015 Alf Henning Bekkevik Karl Frogner
2014 Faruk Musinovic Are Karlsen
2013 Bjørnar Bugge Are Karlsen
2012 Jostein Flood Bjørnar Bugge
2011 Are Karlsen Yaghoub Ghabeli
2010 Poul Lindberg Soerensen Yaghoub Ghabeli
2009 Are Karlsen Are Haugan
2008 Jorunn Beate Siglen Maria B Holtung

Nesodden

År Bymester Finalist
2019 Marius Bergløff Geir Skoglund
2018 Bjørnar Bugge Hans Liby
2017 Sondre Rike Anders Skjelde
2016 Hall Skåra Zoran Krogstad
2011 Sondre Rike Jan Ivar Nilsen
2010 Henning Roschberg Geir Skoglund
2009 Bjørnar Kristoffersen Geir Skoglund

Kristiansand

År Bymester Finalist
2010 Jostein Flood Thorleif Reisvold

Notodden

År Bymester Finalist
2011 Espen Fredriksen Helge Iversen
2010 Hanna Thorsen Hans Liby

Fedje

År Bymester Finalist
2002 Jostein Flood Olav Otterlei
2001 Stefean Cecchi Berger Bjørn Inge H Lorentzen

Hammerfest

År Bymester Finalist
2002 Eirik Milch Gebhardt Rune Wedding
2001 Ole Friis Iversen Eirik Milch Gebhardt
2000 Eirik Milch Gebhardt Ole Friis Iversen



nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND